Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet az, hogy nyáron...

Hogy lehet az, hogy nyáron szó szerint nem vagyok szép, télen meg egyszerűen gyönyörű vagyok?

Figyelt kérdés
Még mielőtt bárki azthinné hogy bekepzelt vagyok nem, nem vagyok beképzelt. Tehát tudni kell azt hogy nemetországba élek első osztály óta, és rengetegen mondják hogy milyen gyonyoru vagyok, meg stb stb.. visszont minden nyáron haza megyunk magyarba, de csak nyáron, és egyszeruen nem vagyok szép, nem szép az arcom, nem tudom hogyan.. de egyszerűen tenyleg csúnya vagyok, és ezt nem értem hogy miért van.. kb mar 10 évve nem voltam télen magyarba, de most idén megyünk, kíváncsi lesszek, hogy ugyanolyan csunya lesszek mint nyáron?
2021. nov. 21. 21:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Szóval Németországban azt mondják szép vagy, Magyarországban pedig azt hogy csúnya vagy, vagy ezeket magadról gondolod?
2021. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Magyarországon *
2021. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Itt németbe rengeteg magyar ismerősünk van, és sokak szerint gyönyörű vagyok, és ell se tudják képzelni hogy lehetek ilyen szép. Mikor meg magyarba vagyok nyáron, egyszeruen csúnya vagyok, és nem ertem ez hogy lehet? Vagy lehet csak annak érzem magam? Vagy így hogy?
2021. nov. 21. 21:21
 4/31 A kérdező kommentje:
Amúgy rossz kategória):
2021. nov. 21. 21:22
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy németbe másképp látnak, szebbnek tűnsz a többiek között, magyarba meg nem, vagy ezt csak magadról gondolod így.
2021. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Télen eltakar a kabát :D
2021. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a német lányokhoz képest vagy szép, "egzotikum" vagy hozzájuk képest,

Vagy csak magadról hiszel ilyeneket és mindenhol tök egyforma,

Vagy, Magyarországon lehet az időjárás, klíma, napsütés, stb. miatt kicsit megváltozik a bőröd, hajad, bőröd színe, stb és ez nem tetszik senkinek és neked sem.

2021. nov. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Azt hogy magyarba csúnya vagyok, azt csak én gondolom magamról, de egyszeruen belenézek a tükörbe és szó szerint nem vagyok szép magyarba, aztán vissza jövünk németbe, és rendesen mintha megváltozna az arcom, hirtelen ugyanolyan "gyonyoru lessz". Magyarba van 2 szomszéd lány, az egyik az unokatesom, a másik pedig a barátnőm, nos tudni kell, hogy az unokatesom írtó féltékeny lány, tini lány mint én, de valahogy kinéz 11 évesnek, (Ne kérdezzétek hogyan.. énse tudom..) a másik pedig ugyanez, nekem meg nem tudom hogyan de az alakom az nagyon szép, nekik meg ilyen gyerekes... és folyamatosan azt hajtogatják hogy kis koromban szebb voltam, meg hogy nem vagyok szép, meg hogy csúnya vagyok meg ilyenek.. és uttána bele nézek a tukorbe, és tenyleg igazuk van. Tudni kell azt is, hogy itt németbe, az itteni barátaim még viccből se mondanának ilyen bántó dolgokat, meghát itt nem vagyok sokat barátokkal, itt inkább ilyen magamnak való vagyok, tehát itt nincsenek olyan emberek, akik ilyesmiket mondanának. Itt valahogy képesek oda jonni hozzám, és így mondani, hogy milyen szép vagyok meg ilyenek..
2021. nov. 21. 21:28
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű akkor a magyar 'barátok' irigyek.
2021. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Olvastam azt is, hogy attól is fugg a kinézeted, hogy, hogyan érzed magad.. vagyis hogy mitt gondolsz magadról, és mivel a magyarországi 2 barátnőm, olyanokat mondd hogy "csúnya vagyok" meg ilyenek, lehet hogy azért láttom ezt? Mert így ezt gondolom magamrol?
2021. nov. 21. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!