Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem vagyok boldog?

Miért nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Eddig az volt a célom hogy legyen egy jól fizető állásom amit szeretek.

De mégsem érzem magam boldognak,sőt sokkal magányosabb vagyok mint ezelőtt.

Már nincsenek barátaim kapcsolatom nem is volt úgy érzem hogy elvesztegettem egy csomó időt felesleges dolgokra.



2021. dec. 3. 01:52
 1/7 anonim válasza:
100%
Milyen furák vagyunk mi, emberek.. beakarom fejezni a sulit és karriert építeni, mert így nem érzem magam boldognak. Barátnőm viszont házasságot és gyereket szeretne. Nem hiszem, hogy fog nekem a kettő egyszerre menni, úgyhogy elválnak útjaink. :)
2021. dec. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Bocs, a kérdésre nem is válaszoltam. Szerintem azért nem vagy boldog, mert már nincs célod. Vagy azért, amit a végén írsz, hogy már nincsenek barátaid/kapcsolatod. Próbálj meg valamit kialakítani. :)
2021. dec. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kituzol egy celt magad ele azzal hogy majd ha eleted akkor vegre boldog leszel az csak onámitas. A boldogsagot az út kell hogy adja nem a cél. Es a boldogsag belulrol fakad, kulso korulmenyektol a szelsosegektol eltekintve nem fugg!
2021. dec. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"úgy érzem hogy elvesztegettem egy csomó időt felesleges dolgokra."

Nem volt felesleges. Ezt akartad, elérted, hurrá!

Jöhet a következő cél. Mi hiányzik, mit szeretnél? Barátok, pár. Meglesz. Hajrá!

2021. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az hogy van egy jól fizetö melód, amit szeretsz, nyújtson neked nyugalmat, hogy az élet többi területére tudj koncentrálni. Innentöl nem kell a napi betevödért aggódnod, illetve valószínüleg attól sem kell már félned, hogy a jövöben bármilyen helyzetben anyagi gondjaid legyenek. Ezt tudatosítsd magadban, nyerj belöle önbizalmat, és kezdj el kapcsolatokat keresni, kialakítani, felújítani. A hátteret már megteremtetted, töltsd ki a hiányzó részt is, párkeresés kérdésében nekem ez pl önbizalmat adott a stabil anyagi helyzet tudata, az, hogy akár komoly kapcsolat esetén sem fog visszafogni hogy valamire nem telik, vagy nem biztos a helyzetem.
2021. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mert ez egy szar elet. Azert tuzunk ki célokat hogy ugy tűnjön valami fele tartunk, es erdemes csinalni, de valojaban nem nagyon. Akkor mind boldogok lehetnenk, ha azt tehetnénk amit csak akarunk, amikor csak akarjuk, es nem utkoznenk lépten nyomon olyan akadályokba mint a törvények, meg a nem elegendő penz.. Szerintem.
2022. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

néha realizálni kell a lehetöségeket is, és elérhetö célokat is kitüzni. Azt sem árt átgondoltan tudni, hogy valóban mire van szüksége az embernek egy teljes élethez, és nem hamis álmokat kergetni, amik sajnos egyre több helyröl bombázzák az agyunkat. A törvények és szabályok csak körülmények, ezek között kell tudni lavírozni. A Dunán sem ott mész át, ahol nem lehet, hanem el kell menni a következö hídig vagy kompig.

Szerintem a boldogsághoz sokkal közelebb visz, ha az ember a lehetöségeiböl a legtöbbet kihozza, mintha olyasmit szeretne ami nem megoldható.

2022. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!