Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik ilyenkor velem...

Mi történik ilyenkor velem amikor ezt a zuhanást érzem? Mit jelent ez? Ti érzitek ezt?

Figyelt kérdés
Amikor egy rémálomból fel akarok ébredni és erőszakosan kinyitom a szemem hogy felébredjek, közben azt érzem mintha zuhannék lefelé az ágyban.Mindig úgy megijedek, hiába hogy tudom hogy az agyban nem zuhanhatok...csak nagyon valóságos érzés és úgy érezni hogy nincs megállás tényleg zuhanok.
2008. dec. 13. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Vérnyomás vagy légzési probléma. Valószínűleg horkolsz is ilyenkor.


Orvost javasolok - ha nem szeretnél tartós károsodást elszenvedni egy idő múlva.

2008. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok,de csak ha rémálmom van,én nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget,igaz nem is tudom a konkrét okát,én azzal magyarázom,hogy a félelem,amit átérzek álmomban,az hozza ki ezt az érzést,s hogy ilyenkor mi van a vérnyomásommal,hm. nem tudom,de szerencsére nem sűrűn fordul elő velem.
2008. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A második hozzászólónak írom: ha pl. horkolsz, és nem foglalkozol vele, akár agykárosodást is kaphatsz!

Ha sűrűn előfordul ilyen, menj el alváslaborba (Madarász u.)


Ha nem tudod eldönteni, kérj kölcsön egy automata magnót.

2008. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Értelek. A párom szerint ritkán horkolok,szerencsére.De azért köszi.
2008. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egyszer volt ilyen.. Álmomban megbotlottam egy kőben, felébredtem, és olyan volt mintha zuhannék. Nem egy kellemes érzés oO Nekem a pulzusom ment fel ilyenkor általában..
2008. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is elő fordult már. Olyankor hírtelen leesik a vérnyomásod ami azelőtt az álom miatt eléggé magas volt. A szívverésed is hirtelen lassul. Ezért érzed hogy zuhansz.
2008. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálam egész gyakori, de nagyon rövid ideig tart, és inkább olyan, mintha leesnék lépcsőról
2009. okt. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!