Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki adjon valami tanácsot...

Valaki adjon valami tanácsot kérem!!?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 26 éves vagyok. Kb 19-20 évesen utcára kerültem és rászoktam a drogokra. Kokain függő lettem, intravénásan használtam és nagyon sokat. Rengeteg próbálkozás és visszaesés után lejöttem a szerről egyedül. Egzisztenciát építettem magamnak. Azóta egyszer 2018-ban ismét tűhöz nyúltam mondván úgy is egyszeri alkalom. Később kiderült hogy hepatits c fertőzésem volt. Elkezdtem undorodni magamtól ezért újabb 2 évre teljesen megszabadultam tőle. Aztán idén már legalább 5 alkalommal belőttem magam (legutóbb tegnap háromszor is)

Nagyon félek hogy újra ráfogok szokni és megint elveszítem mindenem amit azóta elértem.

Minden alkalom után rettenetesen érzem magam es rohadtul undorítónak tartom amit csinálok, de egyszerűen ha elkattan nálam valami egyszer csak kitalálom, hogy most akarok és csak úgy megyek. Anélkül, hogy annyit kérdeznék magamtól “biztos jó ötlet ez?”

Biztos vagyok benne, hogy segítségre lenne szükségem de teljesen egyedül vagyok ebben a világban. Nem tehetem meg, hogy terápiára járjak megint csak elveszíteném a munkám.

Ha valakinek lenne egy két jó tanácsa mit tehetnék kérem ne tartsa magában. Köszönöm


L 26



2021. dec. 12. 12:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
82%
Döntsd el mit akarsz. Ennyi.
2021. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nem tehetem meg, hogy terápiára járjak megint csak elveszíteném a munkám."

Munkád van, pénzed van. Te döntöd el, hogy mire költöd.

2022. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!