Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Képes lehet egy ember 25...

Képes lehet egy ember 25 évesen mindenbe belefáradni?

Figyelt kérdés

Januárba leszek 26.

De már 5-6 éve is már csak sodródok. egyszerűen nem élet amit én művelek.annak idején még igen jól ment minden kapcsolat meg minden. de 19 éves korom óta már csak a szingliség. Persze 4 évet randizgattam egy magam fajta szingli és magányos lelkű lánnyal. teljesen nyíltan átbeszéltünk mindent és hogy maximum barátság.

Bár én felfedeztem, hogy nem vagyok hozzá való. érték rendileg mélyen alatta vagyok így meg sem érdemelném.

19 éves korom óta csak szüleimmel élek és ha dolgozok minden nekik adok. Magamra még csak a elején költöttem. Csak egy telefon meg monitor és annyi. Minden pénzem nekik van tartalékba.

sokat küldtem nővéremnek angliába meg bátyámnak dunántúlra és mindig jól jött ha volt tartalékom.

viszont a utóbbi egy évben egyszerűen már nem bírom. Annyira egyedül vagyok annyira magányosan. Baráti köröm nincs és közeli barátok sem. Ezzel a lánnyal is távolság tartás mióta megbeszéltük hogy semmi se lehet. Én már csak úgy vagyok vele hogy amég tudok dolgozgatok szüleimnek de már mindenemtől megváltam. a legtöbbet kidobtam ami szükségtelen. Joformán semmim nincs már így ha el is tűnök nem igen marad hátra semmi tárgy vagy felesleges szemét. Úgy vagyok vele hogy ezzel is kevesebb teher. Még ha belekezdek a következő évbe akkor is csak hogy nekik legyen kis tartalék. De egyszerüen annyira elfáradtam. Annyira öregnek érzem a lelkemet, hogy nem tudok mit tenni. Nincs ami érdekeljen. Nincsenek célok sem. Egyszerűen mindent megéltem ami nekem kellett és megvolt. szerintetek ez így lehetséges hogy 25 évesen elég is volt minden nekem? Mert én így érzem hogy nincs semmi új vagy semmi cél ami még a életkedvem vissza hozhatja.



2021. dec. 12. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem, nem kepes! Egy ember mindig talpon all ... megviv az elemekkel es gondoskodik magarol!!! Ilyen egy ember ... a tobbirol nem is erdemes beszelni :)))
2021. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kései Sirató ***** válasza:
Rosszul érzed, van még bőven sok olyan dolog, amiben nem volt részed eddig.
2021. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keresd fel azt a lányt, mondd neki hogy úgy érzed hogy ő jobb nálad de ha ennek ellenére akar tőled valamit akkor próbáljátok meg! Max nem jön össze de egy kapcsolat általában építi az embert.
2021. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
4 év alatt nem jottunk ossze. Hiaba eemlitem meg neki igy ezt az mindegy. De ugy erzem nem is erdemlem meg őt hisz ő minden szempontbol jobb nalam. Igaz szulinapra meglepem mint jo barat. Egyedul en gondolok ra mindig azt mondja
2021. dec. 16. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan szomorúan olvasom az ilyen írásokat, mert általában pont azok éreznek így, akik jó emberek, és nagyobb boldogságot érdemelnének. Egyébként sokmindenben hasonlóan érzek, mint te. Én 30 évesen jutottam oda, hogy nem látom értelmét az életemnek. És nincsenek barátaim, társam sem. Persze még lehet, nem adtam fel teljesen.


Szerintem a boldogságodat abban találnád meg, ha megismernél kedves embereket. Végső soron más emberekben találjuk meg a boldogságot, én úgy hiszem. És ne fókuszálj arra az egyetlen lányra, van még megannyi, akivel boldogabb lehetsz.


Szeresd magad, szeress másokat, és hagyd, hogy téged is szeressenek.

2021. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Magamat szeretni eléggé nehéz ha eddig egész életemben nem szerettem magam. elvégre lelkileg lány vagyok de testileg fiú. ez sokszor hátrány volt. De lányokkal barátkozáskor előny. Barátaim nem annyira vannak csak 1-2. viszont úgy vagyok vele mikor én keresek valakit leráz és nem foglalkozik velem vagy nem érdeklem. Csak szavakban kommunikál. bezzeg mikor ők keresnek engem mindig segítség kell vagy tanács. Én mindig mindenkin segítettem eddig.

A jelenlegi életem is csak segítség miatt tartom fent. Segítem a szüleim és a cicáimat. és olykor ha tehetem kóbor állatokon vagy menhelyeseken. DE egyébként magamért már nem élnék. Már elfáradtam lelkileg.

Ez a lány kait mondog tényleg jobb nálam. egyedül áll a saját lábán. szingli és szűz 27 évesen és önerőből megvan ebben a világban. Persze ős is eléggé magányos de a könyvekben megtalálta a boldogságot. Egy aranyos kis könyv moly számomra. :)

És tényleg csak én vagyok a egyetlen aki mindig gondol rá. Már most a szülinapjára készülök kicsit. DE úgy érzem nem lesz már nagyon sokáig. nem tudok kedves vagy boldog embereket ismernék meg mert egyszerűen nem tudok ismerkedni. Nem járok el sehova. a napom java része ha nem dolgozok 16 óra alvás 8 óra cicázás meg házimunka.. Semmi több már csak a szüleimre figyelek hogy jól legyenek.

"Hagyjam hogy engem szeressenek"? Az meglehetősen nehéz mert semmi szerethető nincs bennem és nincs aki szeressen. Ha a embernek joformán nincsenek ismerősei nem tud ismerkedni,barátkozni főleg nem egy olyan ányt megismerni akivel boldog lehet. Én már csak adni szeretek. Kapni már nem éri meg ha már nem köt semmi a élethez. Úgy vagyok vele minél kevesebb holmim van annál könnyebb. De másnak meg ami jó és hasznos vagy szüksége van szeretem ajándékozni.

Nehéz és fárasztó a élet ha túl sokat gondolkodol mindenen.

2021. dec. 25. 00:56
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

"szűz 27 évesen" Ez miért pozitívum?

Amúgy te lányként élsz fiú testben de a lányokat szereted?

Fiúként lefeküdnél vele? Kívánod őt?


Amúgy 26 évesen az embernek már dolgoznia kéne. Az lenne a segítség a szüleidnek. A munkahelyen találkozhatnál emberekkel is és lehet hogy normálisakkal is.


Magadat miért nem tudod szeretni?

2021. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Dolgozok sok eve. Irtam is es minden penz megmarad. Szabadon hozzanyulhatnak a tarcamhoz. Igaz nem szeretik de ott a penzem amikor csak szeretnek. Rendszeresen par szaz ezer. Csak 60eves koruli idosekkel dolgozok.

Magamat egyszeruen nem tudom. Nem tudom pontosan miert csak utalom magam.

A pany barattal igen lefekudnek de volt mar hogy eljutottunk addig es megbantottam vele. Majdnem volt de megse. Azota nem lehet nala aludni.

2021. dec. 28. 09:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Bepróbálkoztál nála és megharagudott?


Azt ki kéne derítened hogy miként is tekintesz magadra te aki ismered magad.


Arra nem válaszoltál hogy akkor te most lány vagy fiú testben aki a lányokat szereti?


Másik lánnyal lefeküdtél már? Vagy szűz vagy még?

2022. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!