Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Tudom hogy rossz...

Mit tegyek? Tudom hogy rossz ember vagyok. Tele vagyok rossz tulajdonsággal. Nem engedek magamhoz közel senkit családtagot sem. Sokszor vagyok ideges, így sokszor beszélek mással csúnyán, többi lent..

Figyelt kérdés
Társaságban visszahúzódó vagyok. Ritkán beszélek. Sokat fantáziálok Olyan (plusz tizen nyolcas) dolgokról.. Nem szeretem magam, engem sem szeret senki.. Már úgyis meghalt körülöttem mindenki aki fontos volt, hozzájuk sem voltam jó mindig. Otthon elmondanak mindennek. Amit egyszer elmondtam egy közeli rokonnak.. a közeli rokon pedig nem hitte el, próbált utánajárni de mindig eljátsszák otthon hogy itt minden rendben van. Kövér vagyok, és rusnya. 23 éves vagyok.
2021. dec. 22. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
szegény cicukám, olyan rossz lehet :( de hidd el nem annyira rossz a helyzet mint amilyennek látod vagy érzed
2021. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2021. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!