Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen izé az amikor több...

Milyen izé az amikor több saját személyiségem van?

Figyelt kérdés
Amikor valami nehéz dolgot próbálok eldönteni sokszor elkezd a fejemben veszekedni 7-8 Én, hogy mi a jó döntés... Olyasmi hogy kedves én, gonosz én, pesszimista, optimista meg ilyenek.. ennek van valami neve?

#személyiség #Falra hányt borsó
2021. dec. 29. 00:47
 1/3 anonim válasza:

Skizofrénre gondolsz de nem az.


Vagy auditív hallucináció


"A hallási hallucináció gyakori formája egy vagy több beszédhang hallása, és ezt auditív verbális hallucinációnak nevezik . [2] Ez összefüggésbe hozható pszichotikus rendellenességekkel, különösen a skizofréniával , és különleges jelentősége van ezen állapotok diagnosztizálásában. [3] Mindazonáltal azok az egyének, akiknek nincs pszichiátriai betegségük, hallhatnak hangokat, [4] beleértve (de nem kizárólagosan) azokat, akik tudatmódosító szerek hatása alatt állnak.


A beszélő hangok hallása gyakran három fő kategóriába sorolható: egy személy, aki hall egy hangot, aki kimondja a gondolatait, aki egy vagy több hangot hall vitatkozni, vagy aki egy hangot hall, amely elmeséli saját cselekedeteit. [5] Ez a három kategória nem tartalmazza a hallási hallucinációk minden típusát."



Vagy disszociatív személyiségzavar.

2021. dec. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fajban vitatkozas nem problema. Az se hangzott el h a hangok hallhatoak. Van nema vita is
2021. dec. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg a kret én.

Komolyra fordítva: az ember gondolkodás közben számba veszi a lehetőségeket, érveket, ellenérveket.

Nem több, hanem az az egy személyiség, aki te vagy.

2021. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!