Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért vagyok ideges teljesen...

Mért vagyok ideges teljesen ok nélkül?

Figyelt kérdés
Mostanában teljesen ok nélkül rám jön. Stressz miatt lenne? Ilyenkor egyszerűen nem tudok máshoz úgy szólni, hogy ne vesszünk vele össze. Semmit se tudok ilyenkor csinálni, mert egy kis dolgot is elrontok és egyből olyan ideges leszek, hogy legszívesebben... nem is tudom. Szóval mért lehet ez? Nem lehet valami betegség?
2008. dec. 14. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is ilyen vagyok, és tudod mit? Egybeöntöttem a humorral, és haverjaim bírják. :)
2008. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
idegbetegség
2008. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Hogy tudtad összevegyíteni humorral? Mert sztem nekem ilyenkor nem menne oO

2008. dec. 14. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vok. Hát úgy, hogy ugye azt írtad, hogy "Ilyenkor egyszerűen nem tudok máshoz úgy szólni, hogy ne vesszünk vele össze" hát, én úgy csinálom h próbálom flegma de ízlésesebb poénra fordítani így össze se veszek vele és még lehet nevet is. :D
2008. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Srapnel ***** válasza:
100%

Ez lehet valamilyen szorongásos zavar jele. Sokmindentől lehet, legfőképp stressztől, neveltetés, környezeti ártalom, de nagy valószínűséggel lelki eredetű, negatív behatás miatt, ami lehetett nem túl erős, de tartós is.


Ha jelentősen befolyásolja az életminőségedet és nem pár hetes, átmeneti tünetegyüttesről van szó, akkor érdemes felkeresni a háziorvost, vagy egy pszichológust. Érdemes nem megvárni, amíg mondjuk pánikbetegséggé fejlődik, mindenképp fordulj szakemberhez, mert azzal hosszú távon sok kellemetlen hónaptól/évtől mented meg magad. Egyébként ma már szinte népbetegség.

2008. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
70%

Idegesség= más hülyesége miatt magadat stuffolod!

Szerinetem vezesd le valahogy!

Pl: spotolj, vagy vegyél valami jó verekedős játékot és püfölj szét mindenkit!!

Egyébként én is hajlamos vagyok az idegeskedésre, de nekem van okom!

Biztos neked is van okod rá és ha megtalálod, probáld valahogy kezelni magadban!

Le lehet küzdeni! Van elég baj és gondja az embernek, hülyeségeken nem érdemes pörögni, mert egyszer élünk és ettől csak kikészülünk!

Ajánlom még azt neked, hogy a szex is nyugtató hatású, ha az se segit, akkor csak találsz valamit ami elvonja a figyelmedet a stressz alól!

2008. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

A tehetetlenség jelének érzem. Hiába hiszed, hogy nem idegesít semmi, lehet, hogy alapjaiban nem vagy jó helyen, nem azt csinálod, amit te is érzel titokban, hogy kéne. Csak megalkuvásból jársz valakivel, stb.

Lehet, hogy magaddal nem vagy kibékülve.


Ülj le egy sarokba, és gondold a legboldogabbnak magadat.De őszintén, teljesen ereszd el magadat, tudd, most "mindent szabad". (ne megunható nyári nyaralásra gondolj, hanem életállapotra.)

Kérdezd meg magadtól, hogy ebbe az állapotba belefér-e

ez a munka, ez a csaj/pasi, ez a lakás, ez a főnök.

Ha fintorogsz, gondolhatod, ott baj van.

2008. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!