Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki volt depressziós de már...

Aki volt depressziós de már nem az, annak hogy sikerült kigyógyulnia belőle?

Figyelt kérdés
Én nekem tavaly sikerült úgy, hogy bíztam valakiben aki segített túllépni rajta. Sokat merengek mostanában erről és érdekel mások véleménye.

2022. jan. 6. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Cselekedtem. Sokat dolgoztam, alkottam, festettem-mázoltam, sokat oihentem. Természet, társaság, munka.

Szép lassan kijöttem belőle.

2022. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én megismertem kettő németjuhász kutyát, akiket megszerettem. Az őszinte, gondoskodó szeretet és őszinte viszonzás gyógyított ki a depresszióból.

Sajnos 2020 és 2021-ben elmentek.


Szerintem az őszinte szeretés és viszonzott szeretet, az agy erőteljes karbantartása, folyamatos mozgás és megfelelő, változatos táplálkozás, illetve az, hogy az ember belátja, nem azonos a gondolataival és az érzéseivel, tudatosan kezelve a belső állapotait.


Azt tapasztaltam, hogy ez elég ahhoz, hogy ne csak tünetmentes legyen a depresszió, hanem valóban kigyógyuljon belőle az ember.

2022. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!