Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek Hogyan tudnek...

Szerintetek Hogyan tudnek eljutni iskolapszichologushoz?

Figyelt kérdés
Lehet fura kerdes ez, de en szemelyszerint nagyon ugy erzem, hogy jot tenne nekem egy pszichologus, en szeretnek vele beszelgetni mert ugy gondolom, hogy sokat segitene nekem es erre az iskola pszichologus a legkozelebbi opciom. A kerdest azert tettem fel, mert a szuleim ezt a pszichologusos dolgot hulyesegnek tartjak, igy ok biztos nem segitenenek ebben. Az otletet egyszer mar mondtam nekik, es azt valaszoltak ra, hogy ez az egesz hulyeseg es csak magamat jaratnam le vele. Szolnom kellene az osztalyfonokomnek es o majd beszel a pszichologussal? Valaki tud errol valamit? Elore is koszonom a valaszokat :)

2022. jan. 6. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Így van. Első körben az osztályfőnök és O majd tovább intézkedik az ügyben.
2022. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Busszal
2022. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Metróval
2023. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!