Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy küzdhetném le ezt az...

Hogy küzdhetném le ezt az érzés, hogy sosem leszek elég érdekes / jó párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

25F vagyok. Régen kövér voltam és észre sem vettek a nők. Én sem éreztem jól magamat a bőrömben, szóval lefogytam. Azóta annyi változott, hogy lett egy olyan kiállásom / megjelenésem, amire elég hamar felfigyelnek, volt is egy pár randim, de valahogy mindig parkolópályára kerülök, aztán ha az A tervük nem jön össze, akkor megpróbálnak elővenni engem, de engem ez pl. nagyon zavar, hogy akivel éppen ismerkedek eltűnik több hétre, aztán próbál úgy tenni, mintha semmi sem történt volna. Én meg nem akarok hülyét csinálni magamból, szóval ilyenkor véget szoktam vetni ezeknek az ismerkedéseknek.


Valahogy mindig azt a következtetést vonom le ezekből, hogy még a legjobb erőfeszítéseim ellenére (átlagosan napi 2 órát dolgozok magamon) sem vagyok elég jó másoknak. Nyilván nem mások miatt csinálom ezt, viszont jól esne ha valakit végre igazán érdekelnék, de a legutóbbi tapasztalataimból egyszerűen nem tudok más következtetést levonni, mint amiről a kérdés szól. Hogy tehetném túl magamat ezen az érzésen?


2022. jan. 19. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szoftverhiba...


Érezd magad alfának vagy bétának és ne olyannak akit érdemes dobni. Ez nálad agyban dől el. Ha magadat meggyőzted akkor a külvilág is ehhez fog igazodni. A csajok is...


Amúgy meg ha kétszer olyan sikeres akarsz lenni mint most annak az egyetlen módja ha megduplázod a kudarcaid számát.

2022. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!