Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményed a saját...

Mi a véleményed a saját életedről?

Figyelt kérdés
Ez csak egy kérdés.

2022. jan. 21. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne jobb is, rosszabb is.
2022. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Abszolút meg vagyok vele elégedve.

Szép vagyok, okos vagyok, szeretem magam, teszek magamért, jó úton haladok, hogy elérjem a céljaimat, a karrieremben sikeresnek gondolom magam, a szerencse is az én oldalamon áll, vannak barátaim akik szeretnek, van egy párom aki mindent megtesz értem, egészséges vagyok, támogatnak.

2022. jan. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noren1989 ***** válasza:
91%

Megvagyok. Próbàlok többet foglalkozni a csalàdi kapcsolataim helyreàllítàsàval, meg a tehetségeim kiélésével. Mivel ezek kizàrólag a munkàn kívül valósulnak meg, így nem igazàn van rà elég időm.


Pàrkapcsolatilag eltörtem 3éve, azóta nem bízok senkiben.

2022. jan. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csodtomeg vagyok ... de azert meg elek :)
2022. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A lehetőségeimhez mérten sikeresnek mondható az életem eddig.
2022. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Röviden ennyi 💩
2022. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Az eddigi életem elég rosszul alakult. Igaz, hogy fiatal vagyok, tehát valószínűleg sokáig fogok még élni, de szerintem később sem lesz majd jobb. Egyrészt vannak olyan körülmények, amiket senki nem tud megváltoztatni, másrészt pedig én magam sem foglalkozom sokat azzal, hogy jobb legyen nekem. Most sem jó, de ha jobb lenne, akkor is lenne miért sírnom. Meghalni nem szeretnék, mert az úgyis bekövetkezik egyszer magától is, de józan ésszel nézve nem várok sokat a hátralévő életemtől. Valószínűleg majd csendben, magamban álmodozok évtizedeken keresztül, a halálom után pedig majd úgyis mindegy lesz, hogy milyen életem volt. Lehet, hogy valamivel lehetne jobb sorsom ennél, de ezt a jövőt én így el tudom fogadni. Az eddigi életem értelmetlen volt, a későbbi is az lesz, de ez teljesen mindegy, mert végül úgysem fog számítani senkinek.
2022. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy vicc.
2022. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Noren1989 ***** válasza:
#8, és nevetünk, vagy sírunk?
2022. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

8as vagyok

Mindenki nevet, csak én nem. Gondoltam, érdemes lenne könyvet írni belőle, ezt már több ismerősöm is mondta, csupán az eggyetlen nehézség, hogy írás közben újra át kellene élnem a sok szerencsétlenkedést, amit átéltem. Bár mostanában már én is röhögök magamon.

2022. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!