Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legtöbb ember miért feszeng...

A legtöbb ember miért feszeng ha zokniban kell lenni valahol?

Figyelt kérdés
Elsősorban a férfiakra értem, hogy a házibulikban vagy egyes rendezvényeken ahol le kell venni a cipőt, megfigyeltem már, hogy sokan szorongva ülnek és némelyikük takarja is a zoknis lábát ahogy csak tudja. Voltak olyan pasik is akiket máshol láttam cipőben és teljesen lezserül keresztbe tett lábbal ültek cipőben, ahol korábban cipő nélkül összekuporodva. Van ennek valami oka? Személyes tapasztalatoki? Meggyőződéseitek?

2022. febr. 7. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szabadba kerülő, addig zárt cipőben büdösödő láb lehet az oka.
2022. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vagy a lyukas zokni


nekem sosem volt problémám zokniban lenni

2022. febr. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tiniként egy időben volt problémám a lábszaggal, de szerencsére elmúlt. Hogy most konkrétan mitől nem tudom, lehet szimplán új cipő, de lényegtelen most, akkoriban én se szívesen húztam le hosszú idő után. Egyszerűen kellemetlen rám nézve, szégyelltem. Lyukas zokni az épp mai napig előfordulhat, de azért nem gyakori eset. Egyik az hogy próbálod úgy alakítani, hogy ne látszódjon, másik pedig hogy "viccesebben" fogod fel vagy leszarod. Szerintem kb mindenkivel megesett már legalább egyszer. Manapság még divatos sok hülye zokni is, de elég ha csak például fehér zokni, ami már nem nevezhető fehérnek. Nekem mondjuk 1 fehér sincs, de sokaknak 2-t lépve nem túl tiszta padlón már szürke vagy a cipő befogta, esetleg alapból régi. Ha pedig oda kerül a sor, hogy le kell venni a cipőt és nem épp olyan zokni van rajtad, amit szívesen mutogatsz, főleg egy olyan társaságban, akkor biztos nem fogod büszkén viselni azt.
2022. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi sulis korunkban egész nap zokniban voltunk...



De sokakat azért zavarja, mert esetleg büdi a lába vagy lyukas/koszos a zoknija

2022. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok embernek van lábszaga. Ezt szaliciles bedörzsöléssel hónapokra meg lehet szűntetni de sokan nem ismerik ezt a megoldást. Emellett a pasik a félig szakadt és rongyos alsóneműket simán hordják ahogy a lyukas zoknit is. De ettől még a lyukas zokni ciki. Én már eljutottam oda hogy a lyukas zoknit megvarrom vagy kidobom. :D
2022. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Büdös láb ,lyukas zokni is lehet ok, de lehet szimplán kellemetlenül érzik magukat, legtöbb ember otthon cipő nélkül van és talán nem komfortos nekik máshol.
2022. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!