Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Borzasztóan prűd vagyok,...

Borzasztóan prűd vagyok, változtatni akarok ezen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 fiú vagyok; és rá kellett jönnöm, hogy nagyon prűd vagyok.

Mit csináljak hogy ne legyek prűd?



2022. febr. 15. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Leírunk három okos mondatot és voila, máris felülírja ami a magszemélyiségedben van, az összes gátlásodat, minden ingert ami korábban ért, amit belédnevelek, ledönti az összes falat, minden tiltófát felszed amit a szüleid, a környezeted eddig a tudatalattidba palántált. Ja mégsem, nehéz pszichológusnak lenni a távolból.
2022. febr. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ez miben nyilvánul meg mégis?

17 évesen simán lehet, hogy simán csak nem állsz készen fejben a szexre (nem, ezt nem zárja ki az a tény, hogy fiú vagy).

2022. febr. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, nyilván a szakképzett segítséget nem váltja ki, de a semminél biztos többet ér.


Kettes, szerintem ahogy hozzáállok.

Azon szerintem sokat javultam, de például önkielégítésnél még mindig van bűntudatom. Meg kezdeményezni sem igazán merek, sőt, az utóbbi időben mintha kerülném a lányokat, miután egy hbba nem voltak jó élményeim (visszautasítás 😂😂)


Nem tudom, zárkózott lettem ezen a téren, még egy filmet sem tudok úgy megnézni, amiben van bármi 18+ vagy témázás. Megállítom, 20 perc net böngészés, utána ez ismétlődik 3 percenként ameddig ilyen témája van a filmnek épp. Valahogy elakarom érni azt, mint azok a tipikus srácok, akik mernek kezdeményezni, kicsit érzelemmentesek és lazán veszik mindezt, csak élvezik an nemiéletet. Na erre akarok rájönni, hogy ezt hogyan s mint 😬🤔

2022. febr. 18. 06:41
 4/7 NTBS ***** válasza:
100%
Amit leírtál attól még nem vagy prűd inkább csak zárkózott.
2022. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyiss egy prüdériát, közel a drogériához.
2022. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Jé! Lehet hogy normális vagy?
2022. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%
Bele kell szarni es elni az eletett🤣
2022. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!