Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek bátorságot...

Porsie kérdése:

Hogyan szerezzek bátorságot az önfelvállaláshoz?

Figyelt kérdés

20 F.

3 hete fejeztem be 1 pszichoterápiás késelés. Ahol kiderult,hogy annyira traumatizalva voltam gyermekkoromban,hogy végül szinte szó szerint a valódi személyiségem megtagadtam. Felénk,vizzahuzodo,ügyetlen emberként éltem az életem. Akinek sem barátai sem párkapcsolata nem volt. Amit a terapeutam próbált megcafolni,de nem igazán tudta,mivel 100% San így éltem. Amig 1 nap. Azt mondtam hogy nem számít semmi. Megprobalom teljesen fellvalani a "loosert" magamból. Ez azt jelentette hogy felvállalom 100% magam. És sikerült. Eltelt kB. 3-4 nap így. Míg nem jött el a következő beszélgetés a terapeutammal. Akki akkor vette észre,hogy 1 erősen karizmatikus személyiség lakkozott bennem. Ezután eltelt meg 3 hét. Amiutan úgy kezdtem érezni,hogy ez már avval jár hogy egy rossz. Enkozpontu embere váltam. És ez az érzés visszataszított a múltba. Bűnnek tartom az életet. És a karizmával járó hatalmat és pozitív hozzaalast. Azért írom ezt most ide. És nem a pszihologusomnak mondom el. Mert 6 hónapos terápia után,nagyon szépen fejeztük be. És nem akarom újra terhelni a problémáimmal. Ha valaki volt esetleg ilyen helyzetben, ( vagy esetlen 1 más pszichológus aki ezt látja lenne kedve hozzászolni a leírtakhoz:))) az nagyon jó lenne. Azért mondom hogy jó lenne,es nem azt hogy segítene,mert már önzésnek érzem. Lehet hogy furán vagy kérkedonek hangzik. De valami nincs rendben az eletfelfogasomnak. KÖSZÖNÖM!!!



2022. márc. 5. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj el ismét hozzá és tárd gfel előtte ezeket is, amit most írtál.

Legközelebb pedig, mielőtt elküldöd a leveled nekünk, olvasd el, javítsd ki a hibákat és aztán küldd el. Pl.: Késelést fejeztetek be? 100% San? kB? lakkozott? stb.

2022. márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hú, hát amire kihámoztam, mit akarsz… A helyzet az, hogy még csak az első lépést tetted meg az önismeret útján. Az is valami, de nem sok. Normálisan a kérdéseidre megkapnád a válaszokat, ha továbbra is kitartóan dolgoznál magadon a terapeuta segítségével. Te még csak éppen belekóstoltál, de még nem jutottál sehova és egyedül nem is fogsz. Érthetetlen, miért hagytad abba.
2022. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd, egy kis finom szabályozásra még szükség van. Most az történt, hogy átestél a lovon. Szóval kicsit túllőttél a célon. Túllendültél. Sem ez a mostani viselkedésed, sem ahonnan indultál, nem a legjobb számodra. Valahol a kettő közt van az igazi személyiséged. Oda kéne betalálni...
2022. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!