Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » N3ktek is előjönnek az érzelme...

N3ktek is előjönnek az érzelmeitek ha nem tudtok aludni?

Figyelt kérdés
Ha az ágyban fekszek de nem tudok aludni és ez esetben nem terelem el a figyelmem (tv,telefonozás,stb...) akkor előjönnek az érzéseim! Nap közben elég jól el tudom folytani de mikor fekszek az ágyban akkor nem igazán... Ez nektek is így van? Vagy csak én vagyok elcseszve?

2022. ápr. 15. 04:17
A kérdező szavazást indított:
Csak te vagy elcseszve!
Nem, ez teljesen normális! Nekem is szokott ilyen lenni!
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De ilyenkor inkább elalszom, mert a tehetetlenség....még keresem a megfelelő szót.
2022. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gondolataim szoktak előjönni (nem, nem azért, mert nappal elnyomom őket... nappal is vannak gondolataim...), főleg ha nagyon ráállok valamire és tervezek ezerrel.
2022. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is inkább a gondolataim de néha az érzéseim is. Ez normális
2022. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dettó
2022. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én inkább alszom
2022. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!