Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Már is érzi így, esetleg...

Már is érzi így, esetleg elmesélnéd te is ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Úgy érzem évek óta ugyan azokat a köröket futom, hátha volt már más is így ... na szóval...

1.Elkezdtem dolgozni - volt egy hobbim jól kigyúrtam magamat...megúntam ott hagytam az edzést ... kimentem németbe dolgozni... honvágyam volt meg hiányzott az edzés is, haza jöttem ... elálltam megint dolgozni, de edzeni nem mentem vissza -mert megismerkedtem barátommal... elkezdtünk utazgatni de azt is megúntam szakítottam vele és otthagytam a munkámat ....

Elkezdtem szalonban dolgozni de úgy gondoltam az nem nekem való úgyhogy leszámoltam ... hiányzott a régi életem, vissza akartam menni a volt páromhoz de ő már nem akart vissza fogadni... na szóval most megint munkát keresek és megyek edzeni ...

😁😅



2022. ápr. 20. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A külföld régen volt, most azt kéne megint :D
2022. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!