Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjak vissza önmagam...

Hogyan találjak vissza önmagamra? Honnan tudjam meg mi a célom?

Figyelt kérdés
Sokáig nem tudtam eldönteni, hogy mi legyek, aztán egyik este néztem a szakmákat és a szociális irány érdekelt. Amióta elvégeztem két szakmát, hogy a szociális szférába tudjak dolgozni, azóta rá jöttem, hogy fiatalon nem nagyon akarnak felvenni. Mindenhol azt kapom már másfél éve hogy nem vesznek fel vagy pedig tapasztaltabb embert keresnek. Másfél éve tart ez, és annyira elment ettől a kedvem, hogy azóta elkedvtelenedtem ettől a szakmától. Most nem tudom mi legyek, mit kéne elvégeznem. Néha úgy érzem, hogy nem tudom ki vagyok és mit akarok. Valakinek van valami jó tanácsa erre? Vagy akár egy könyvet amit tudna ajánlani?

2022. ápr. 27. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szakma a hibás, valahol biztos van neked való állás. Ne add fel.
2022. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Szociális otthonba biztos felvennének. Ott mindig van munkaerő hiány.
2022. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
bújj bele teljesen a random gondolataidba, lazulj el, eleinte nem hiszed, hogy juthatsz akármire is, de előbb-utóbb megtalálod önmagad.
2022. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!