Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok mikor ti mikor terepre...

Lányok mikor ti mikor terepre mentek lovagolni hogy oldjátok meg a pipilést én holnap megyek terepre a csajokkal és nemtudom hogy kéne megoldanom, mellesleg én egy pesti lány vagyok csak lejöttünk az ismerősökhöz nyaralni?

Figyelt kérdés

És nem végeztem el még a kis dolgomat erdőben sohasem ebben kéne tanács 17/L csak normális válaszokat.😃?

köszikeee



2022. máj. 14. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy bokrot,leguggolsz és nyomod.Pzs legyen nálad.
2022. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha kakilnom kell az már gond nem? Főleg ha nincs nálam nedves tölőkendő?
2022. máj. 14. 15:41
 3/12 anonim válasza:
97%
Miért van olyan sanda gyanúm hogy csávó vagy? Ne mond már hogy 17éves létedre nem pisiltél soha erdőben de még azt sem tudod hogy kell...otthon el tudsz menni magadtól vagy oda is anyukád kézen fogva kísér el?
2022. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-aska ne gondolj csacsiságokat kérlek szépen😌, leírtam a leírásba hogy Pesti vagyok és ugye ott nincsenek erdők ahova mehettem volna terepezni lovakkal ezért ez most egy új élmény/környezet az a fő bajom hogy meg ne lásson senki miközben pisizek! szép napot
2022. máj. 14. 16:07
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem 3 napig fog tartani a terepezés, úgyhogy ha előtte elintézed a kakilást, akkor nem az erdő közepén kell. Vagy még soha életedben nem volt olyan helyzet, hogy 1 órán belül nem tudtad elintézni a nagydolgodat?:D

Amúgy Budán pl vannak erdők. Jó az nem Pest, de fél-egy óra BKV-zással el lehet odáig jutni, szóval érdemes valamikor elmenned oda is.

Illetve sose túráztál? Nekünk minden osztálykirándulásunk során volt túrázás.

2022. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem elmegyek majd oda is biztos tetszene😁
2022. máj. 14. 17:08
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Kis dolgot úgy, ahogy az 1es Válaszoló, a nagy dolog bajos már, azt intézd el előtte, de ha mégis rádtör, ugyan úgy, csak az fárasztóbb.

Addig megkérsz valakit, hogy fogja meg a lovat, vagy rádobod egy ágra a kantárszárat, 2p alatt nem esik baja :)

2022. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi ,az nem szennyezi a környezetet ha nedves törlőt használok?
2022. máj. 14. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó, de ha egyszer eldobsz egyet, nem lesz nagy baj, ha nem szoksz rá

A másik lehetőség magaddal vinni, amit szerintem senki sem akar, nem részletezem :)


De ha meg tudod oldani sima zsepivel, vagy valami hasonlóval az jobb

2022. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Aha jó
2022. máj. 14. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!