Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek,ha keptelen vagyok...

Mit tegyek,ha keptelen vagyok elfogadni a kulsomet?Egyaltalan azt sem tudom,hogy nezek ki valojaban?

Figyelt kérdés

Egyszeruen megkeseriti az eletemet a 0-24 kulsovel valo fogalkozas.Annyi idomet emeszti fel,hogy mar doktorim is lehetne vagy kb olimpikon,ha nem ezen kattogok es mas hasznos dologgal toltom az idom.

De mivel engem altalnos suliban csufoltak,hogy milyen csunya vagyok ezert azota is mar lassan 30 evesen is csak a kulsom erdekel. Gimiben szeonek tartottak majd egyetemen megint rondanak. Ezert magam sem tudom ,hogyan nezek ki. Foton ,videon,tukorben en is mindig mast latok neha tenyleg szepet maskor meg rondat.

Mar sebeszekhez is elmentem,de az orvos azt mondja esztetikus az arcom,nem akar hozzányúlni. Akkor miert mondtak azt sokan ram,hogy ronda vagyok? Voltam masik orvosnal is az is azt mondta ne toltsem ezzel az idom nem kell csinalni semmit nem latja mi a problémám.

Akkor miert kaptam meg sokszor az undort ,ha ramneztek? Es miert vannak kepek amin tenyleg nagyon csunya a fejem?

Es akkor miert hallottam a sajat fulemmel a suttogast? Vagy ,hogy mondtak a szemembe is,hogy nem vagyok szep?

Persze van ellenerv is,mert volt hogy mondtak ki ez a szepseg,szep vagyok,megtalalta almai nojet stb stb.

Hiaba keszitek magamrol videokat kepeket tenyleg valtozo ahogy kinezem rajtuk.

Mar fotot se merek posztolni soha magamrol,mert ha csunya a kel persze nem rakom ki,ha szep akkor meg azert mert azt gondolom ez kamu kep nem is igy nezek ki csak jo a szog.

Pszichológushoz is jarok,nem sokat beszel rola velem de o is azt mondta 1-2x hogy rolam nem az a benyomasa,hogy nem vagyok szep no.

Hogyan lehet ezen tullendulni? Van egyaltan barmi mod arra,hogy megtudjam,hogy nezek ki? A barataim nem oszintek ugysem es tudom,hogy senki nem az vagy azert mondja max,hogy szeo vagyok mert neki pl mas elvarasai vannak kulsot illetoen.

Annyira bele vagyok ebbe bolondulva,hogy szinte patologias esetnek mondanam magam.

De amugy a pszichologusnak sem merem ugy oszinten elmondani,hogy mennyire betegesen zavar a kulsom,szoktam mondani hogy elégedetlen vagyok ,frusztrál ,de nem merek belemenni mert sirnek a fajadalomtol órákig…

van igy mas is pl itt? Valaki elfogadta magat? Hogy fogadjam el,hogy nem vagyok olyan szep ,mint szeretnem?


2022. máj. 18. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Pasi vagy?
2022. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lany vagyok..

Ne irjatok,hogy kuldjek kepet,mert mint irtam vagy jo vagy rossz rolam a kep ezt en magam is latom. Semmi ertlme,hogy a jo keleket kuldjem vagy a rosszakat..

2022. máj. 18. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Randizgattál má valaha pasikkal?
2022. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
..már..
2022. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját magát senki nem tudja objektíven megítélni.

Én pl nem tartom magam túlzottan vonzó férfinak, mégis rendszeresen kapok jeleket kifejezetten jó nőktől.

2022. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem ontod ki teljesen magadból a lelki fájdalmaidat? És ha elsírod magad? Vagy vár, vagy szakember módján megvigasztal.

A pszichológus is megmondta (idézlek): "...azt mondta 1-2x hogy rólam nem az a benyomása, hogy nem vagyok szép no", vagyis azt mondta, hogy szép nő vagy.

Az iskolában akik csúfoltak talán irigykedtek a szépséged miatt és csak azért mondták, hogy fájdalmat okozzanak neked. Meggondolatlanul cselekedtek. Minél jobban bántott a beszédük, annál inkább élvezték, hogy szomorúvá tehetnek.

Rettenetesen kevés az olyan nő, aki teljesen megvan elégedve magával. Ezt tartsd szem előtt.

2022. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!