Most ki a toxik?

Figyelt kérdés
A kérdés kíírása elött direkt utána néztem a toxik szó jelentésének, de nem igazán tudom körülöttem ki számít annak. Van/volt 2 ismerődöm akiket ismerek már jó pár éve. Az egyik lány a másik meg fiú, a lánnyal régebben "barátok" voltunk és akkoriban elég agresszív voltam. Mostanában rengeteget látom és ha beszélek vele akkor egy szörnyű embernek érzem magam. Ha találkozok vele mindig azonnal felmegy bennem a pumpa, mégis magamat kezdem el utálni. Azt mondogatja, hogy milyen szörnyű vagyok és mi a baj bennem a másik pillanatban meg sír, hogy mindenkit megbánt és én vígasztalom. A fiú kb ugyanez csak vele már nem beszélek mert nem bírtam tovább. Folyamatosan azt mondogatta, hogy olyan mintha nem érdekelne mit mond és csak szóhoz akarok jutni. Mindig azt mondom nekem milyen rossz amikor panaszkodik. Miután mindig ezt mondta jobban figyeltem rá, hogy mit mondok és ami nem tetszett neki azt ki javítottam. Csak ezek után is azt vallotta, hogy ugyan azt csinálom, elkezdtem keveset beszélni. Aztán azért problémázott mert leszarom, hogy mi van vele és nem mesélek neki. Végül tiltottam, de még mindig nem tudom, hogy tényleg velem van a hiba vagy velük. Nyilván én sem vagyok egy ártatlan ember és csináltam rosszakat ezért nem tudom megitélni. Vannak olyan ismerőseim akik meg azt mondják, hogy javultam meg jó fej vagyok és minden. Sokszor elhalgatok dolgokat és kicsit túlzok, gondolom ezért magyarázzák azt, hogy jófej vagyok. Annyira nem tudom, hogy mikor és kinek hazudok, ezért nem vágom mikor mondok igazat. Én is toxik lennék meg ők is? A barátaim akiket szeretek, amikor közelebb kerültem hozzájuk akkor indult romlásnak a lelki állapotuk és miután kicsit tartottam a távolságot javulni kezdtek. Lehetséges, hogy ezt tudat alatt teszem?

2022. máj. 26. 21:17
 1/1 anonim válasza:
100%
Hat mérgező ha szó szerint forditom. Olyan ember akivel nem jó együtt lenni. Roszindulatu STB.
2022. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!