Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hazudtam a munkahelyemen,...

Hazudtam a munkahelyemen, hogy ne kelljen valami fontos munkát elvegeznem (nem mentem be, azt hazudtam rosszul vagyok és hazamentem) Es sajnos megegyszer hazudnom kell, mert ismét egy ilyent kellene tennem?

Figyelt kérdés

Most rossz ember vagyok? Mindenkinek hazudtam.

De ez számomra kellemetlen és ha mrgtenném az életem egyik legfontosabb részét tenné tönkre.

Szerintetek rossz ember vagyok?



2022. máj. 31. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"rossz ember vagyok?"

Nem feltétlenül, legalábbis ennyiből nem derül ki. Munkahelyet viszont nem jól választottál, ha olyan feladataid vannak, amik helyett inkább beteget jelentesz.

2022. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esendő vagy, gyarló, mint mindenki. MEG is lehet ám javulni, ha úgy érzed, hogy nem érte meg a hazugság a munka elkerülését? tehát legközelebb nem csinálsz ilyet és máris fejlődött a jellemed! Mindnyájan változunk, egyre kifinomultabbak is lehetünk!
2022. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Te kihúzod magad a kötelességed alól, másik pedig végezze el helyetted?


Voltam két cégnél is vezető dolgozó. Ha ilyet tapasztaltam volna, nem úsztad volna meg írásbeli figyelmeztetés nélkül. Ha másodszor is tudomásomra jutott volna, kereshettél volna új munkahelyet.

Egy vezetőnek nem hazudozó beosztott kell, hanem olyan, aki elvégzi azt a munkát, ami a cég zavartalan működéséhez kell.

2022. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Kérdés, hogy mennyire érezted magad jól ezen a munkahelyen? Lehet, hogy tökre kiégtél már, erről a munkáltatód is tehethet. Lehet másik munka kéne már a szívednek.
2022. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a rosszul vagyok dumát ma én is elsütöttem, csak annyi különbséggel, hogy én ledolgoztam a 8 órát, csak 20 perc helyett 40-45 percet pihentem. Ami azt illeti, tényleg nem voltam csúcsformámban, szóval volt okom arra, hogy +szünetet kérjek. Ami téged illet, megtudlak érteni, szerintem válts sürgősen munkahelyet, mást nem igazán tudsz csinálni :D
2022. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha komoly, erkölcsi aggályaid vannak az adott feladat ellen, akkor tényleg válts munkahelyet, vagy legalább jelezd a HR-en, hogy ez neked nem fér bele. Ha a feladat nincs benne a munkakörödben, nem fizetik meg, veszélyes stb. akkor is.


Ha azonban csak nem fűlik hozzá a fogad, lusti vagy, vagy vmi hasonlóan komolytalan okod van, akkor gondold át, hogy szerződést kötöttél, és vállaltad, hogy elvégzed a munkád. Hazudós-lógós embernek lenni nem jó, híre megy és magadnak is rosszat teszel.

2022. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!