Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék önmagam? Vagy...

Hogyan lehetnék önmagam? Vagy egyáltalán mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Hallottam már emberektől, pl. sztároktól is hogy "önmagam lehettem" és ezek boldog történetekre utaltak mindig, vagy van olyan hogy mondja valaki szeretnék végre önmagam lenni.


A másik kérdsésem amit becsempészek ide hogy a "kiegyensúlyozott" alatt mit értünk?


Aztán még nem tudom mit válaszolnátok, ha feltennék egy olyan kérdést hogy mi az hogy "önazonos"?



2022. jún. 1. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Önmagadnak lenni azt jelenti, hogy a benned kialakult értékrendszert, ami alapján szíved szerint cselekednél, nem nyomod el a megfelelési kényszer miatt.


Kiegyensúlyozottság azt jelenti, ha érzelmileg stabil vagy, higgadt és többnyire nyugodt.


Az önazonos hasonló az elsőhöz, arra mondják aki a belső megérzései, saját véleménye szerint csinálja, amit csinál.

2022. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Köszi :)
2022. jún. 5. 11:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!