Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/844 A kérdező kommentje:

A buta nőket csak akkor szeretik ha szőkék,szépek? Akkor most szeretik a buta nőket vagy nem?

Attol függ mit értünk az alatt hogy buta. Azt hogy nem járt iskolába, nincs lexikális tudása, nem tanult ember, vagy csak simán ügyetlen és tudatlan. Vagy naiv módon buta.

2022. jún. 7. 21:17
 12/844 A kérdező kommentje:
Azért szeretik egyébként a szőke nőket mert az a képzettársításuk hogy biztosan festi,ergó foglalkozik a külsőjével, sokat szépítkezik.
2022. jún. 7. 21:18
 13/844 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj melletted nem lehetne élni, mert betegesen féltékeny vagy, tönkretennéd a másikat.
2022. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/844 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek 154cm-s embert aki 100 kiló, nyugi , az 50 nem sok :D De mindegy is nem vagyok német árja paraméterekkel rendelkező :D De elárulok egy titkot, volt zöldszemű csajom is, barnaszemű csajom is és most egy kékszeműbe estem bele, szóval sose tudhatod :D
2022. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/844 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is Detti jutott eszembe.
2022. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/844 anonim ***** válasza:
91%
Nem a hajszín a lényeg ember xd Nekem pl nem jönnek be a szőkék egyáltalán. De amúgy én egy normális srác vagyok, es ahogy írták engem is az taszítana, hogy valami nagyon gubancos a fejedben. Az alakod, magasságod nekem perfekt lenne, de a gondolkodásmódod nagyon-nagyon riasztó
2022. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/844 anonim ***** válasza:
79%
Detti már megint te egy új hülyeséggel?
2022. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/844 anonim válasza:
93%
Ha nem troll vagy mindenképpen keress fel egy pszichológust, rosszindulat nélkül mondom, hogy szükséged van rá.
2022. jún. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/844 anonim ***** válasza:
90%
#18 már kezelik, de nem nagyon használ. Nem értem a szülei miért engedik internet közelébe.
2022. jún. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/844 anonim ***** válasza:
92%
155 centihez az 50 kg pont jó, messze vagy te a ducitól.
2022. jún. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!