Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/844 anonim ***** válasza:
6%

Tanulj meg jol szopni, mert ehhez a szoke magas cicababak nem ertenek.


Igy dl tudod csabitani aki kell

2022. jún. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/844 anonim ***** válasza:
93%

Istenem😂😂

Öcsém vannak gondok nagyon ott a toronyban.Menj kezeltesd magad vagy vonulj el egy szigetre vagy áll be apácanak vagy szerzetesnek.De ne itt rakjad ki a beteg kérdéseidet pls!

Majd ha lelkileg meg agyilag rendbe leszel majd akkor írj ki bármit is.

Te nem egy "korcs boszorkány vagy" ahogy te vonatkozól magadra hanem egy baromira agyilag sötét és szőke csaj vagy ha egyáltalán csaj vagy XD

2022. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/844 anonim ***** válasza:
13%
*állj
2022. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/844 A kérdező kommentje:

De nem vagyok beteg. Minden nőnek vannak vágyálmai.

Nem megyek apácának mert akkor sohasem talál rám a szerelem.

Az apácák egy sötét lyukban ülnek és várják a véget, folyton bűntudatot kell érezniük.

Nekem lelki kapaszkodó lenne ha egy ilyen fiú lenne velem. Az hogy nincs fiúm az azt jelenti hogy senki számára nem vagyok értékes.

2022. jún. 8. 09:08
 25/844 anonim ***** válasza:
93%

Akkor adjad lejjebb az igényeid :D

Vegyél vissza a beteges féltékenységből nem lesz akkor gond.

Szeretik a srácok az alacsony lányokat szóval nem tudom mi bajod azzal hogy alacsony vagy :)

2022. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/844 anonim ***** válasza:
85%

Hát te aztán remek troll vagy, jókat röhögtem rajtad.

Viszont talán olvassák olyanok, akik hasonló helyzetben vannak, és nem trollok, nekik hasznos lehet az írásom.


Alapból önmagaddal kell rendbe jönnöd, nem a másik vérét kell szívni, abba kapaszkodni, stb.

Legyenek magaddal szemben racionális elvárásaid, és annak felelj meg. 155 cm-vel ne azon siránkozz, hogy nem vagy 170, mert úgyse leszel, és minden ezzel töltött perc önsorsrombolás. Nem a hajszín, szemszín a jellem meghatározója, hanem a gondolkozásmod, szokás, beszéd, stb.


Társkeresésnél is - majd ha kész leszel rá, mert egy ilyen gondolkozású ember baromira nincs rá készen - ne a herceget várd fehér lovon, amikor tudod magadról, hogy egy banya vagy, hiszen ahogy leírtad, akkor se lenne nyugtod, mert féltékeny lennél. Szóval talán pozícionáld megfelelően az igényeidet, olyat keress, aki a te kategóriádba tartozik, és felé legyél nyitott. Máris nagyobb eséllyel találsz majd társat, akivel nagyobb eséllyel élsz kiegyensúlyozott boldog kapcsolatban.

2022. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/844 anonim ***** válasza:
19%
Detti?
2022. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/844 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll. Ha szépitenék magamon akkor megerdemelném?

Milyen feltetelek szükségesek ahhoz hogy kiérdemeljem?

Olyan fiura gondoltam mint a Titanicban a Leonardo Dicaprió. (belsőleg is).

Tehát a párkeresés szempomtjából is van hierarchia? Én nem fogadom el a társadalomban betöltött pozíciómat.

Azt akarod mondani hogy a szőke kékszemű fiúk valami felsöbb hatalom, elit? Hogy lehet az hogy valaki feljebb van társadalmi szinten a hajszinének köszönhetően? Ez elkeserítő. Visszatérve a titanicra ha vöröshajú lennék az lenne az igazi áldás. A vöröshajú lányok a legszebbek.

Szóval társadalmi hierarchia, kapitalizmus miatt van így. Ha szocializmus lenne már rég lenne fiúm. Nagyon kevés ember születik szépnek. A szépség a pénzen múlik. Ha volna rá anyagi keretem teljesen átalkítanám magamat. A szépészeti műtétek drágák, egy ajakfeltöltés is 80 ezer forintnál kezdődik.

2022. jún. 8. 10:06
 29/844 anonim ***** válasza:
95%

Nem, ő nem Detti. Ő nem ennyire számító. Bár hasonló vágyálmai vannak neki is.

Aki pedig kérdezi, hogy ki Detti: egy egyébként végtelenül aranyos lány, csak van neki egy elég komoly mentális betegsége, és érzelmileg kissé éretlen. Cuki, aranyos, szerethető, de eléggé felszínes mind magával, mind másokkal szemben.

2022. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/844 anonim ***** válasza:
69%
Hmmm...évek óta vagyok itt, de a nevemmel megegyező lányt még nem láttam itt.
2022. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!