Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/844 anonim ***** válasza:
78%
Add már lejjebb az igényeidet ember. A te igényeid alapján a Földön max 10 ember olyan aki megfelel neked. És még csodálkozol ha az a 10 nem veled van. Gratulálok. Inkább az emberek személyiségét nézd, de ahogy látom nem hallgatsz te semmilyen javaslatra. Tudod, ha kb mindenki egységesen mondja hogy gáz van nálad, akkor ez nem egy csak azért is harcol az egész világ ellened, hanem mert segíteni akarunk.
2022. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/844 anonim ***** válasza:
24%
Ott a pont 31-es :)
2022. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/844 A kérdező kommentje:

Északi országokban biztosan van szőke. Én nekem a pénz egyáltalan nem lényeg. Ha a személyiségem taszító egy férfi számára akkor szeressen bele a külsömbe. A külsőmön tudok alakítani a belsőmön nem.

A féltékenyég azert lenne mert tudnám a lelkem mélyén hogy nem hozzám való. :(

Sajnos a fasiszta hagyaték miatt sok szőke kékszemü ember lekezelő, valami feksöbb embernek hiszi magát, szóba sem áll olyan külsőlyű lányokkal mint én. Sajnos az utcán sétálva is ezért van az hogy a párok akik kézen fogva setálnak nagyon hasonlítanak egymásra. Evolúciósan elvileg a nagyon hasonlítóval kellene együtt lenni, én mégis valami természet ellenes módon pont az ellentétemet keresem. :(

Lehet pont azert mert nem vagyok megelégedve magammal.

2022. jún. 8. 13:34
 34/844 anonim ***** válasza:
37%

Miért sérelmezed, hogy van hierarchia, hiszen te is alkalmazod: szőke, kékszemű magasztos, barnahajú, barna szemű alantas.


Vagy nem igaz?


Ha olyan srácot szeretnél, mint a Titanicban a főszereplő, akkor talán neked is olyannak kéne lenned, mint annak a lánynak. Kezdd azzal, hogy nézzél úgy ki! Utána még folytatjatjuk a sort.


Aztán jöjj rá, hogy az bizony egy romantikus regény, nem valóság.


Persze sóvároghatsz utána még, és toporzékolhatsz még harminc éven át, hogy nem jön a királyfi a fehér lovon, stb. de te se leszel fiatalabb, és most se vagy a "lánypiacon első osztályú termék", ha eltoporzékolsz így még 30 évet, akkor csak rosszabbak lesznek az esélyeid.


Na de akkor már 50 éves 150 cm-s 120 kilósan akarod a 20 éves, szőke kékszemű királyfit az ősz hajaddal bizonyára fogsz találni, ha akkor sem, akkor rá húsz évvel járókerettel már tuti.


Biztos majd akkor.


Sok sikert és kitartást!


De már csak azt nem értem, hogyha tudod a lelked mélyén, hogy nem hozzád való, akkor miért akarsz magadnak egy nem hozzád valót, akiben csalódni fogsz, és miért kívánsz magadnak rettegést, hogy mikor hagy el?


Miért nem inkább a felszabadult boldogságot akarod inkább a külsőségek helyett?

2022. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/844 A kérdező kommentje:

Legyek vörös hajú?

Öregnek latszom? Biztos van valami fiatalító modszer. Az is lehet a napfénytől ráncosodom. Marmint nem tudom, csak félek hogy rancos leszek. Kifutok az időből?

Most még nem öszülök, de félek hogy majd megjelennek az ősz hajszálak az egyébként is szálkás hajamon. (A szőkeségben az is jó hogy nem szálkásodik annyira a haj) Azt mondják lehet méltósaggal öregedni de én nem tudnék. :(

Ha túl szép akkor nem tudnék ugy felszabadulni lelkileg de ezt az egyetlen drága eletemet szeretnem tartalmasan tölteni. Szerintem mindenki megérdemel egy szép fiút maga mellé mert minden nő csodalatos❤❤

Bar meg mindig kellemesebb egy csúnyabb férfi társaságában meghalni, mint maganyosan egyedül.

Félek hogy majd egyedül maganyosan leszek és beadnak majd egy öregotthonba. Az kábé olyan lehet mint egy kórház, nyomasztó.

2022. jún. 8. 15:08
 36/844 anonim ***** válasza:
68%

Na tehát ha minden szempontból nulla vagy, akkor milyen alapon várod el hogy egy főnyereményt kapjál?

Amúgy nyilvánvalóan troll vagy, a fentieket nem is a te kedvedért írtam le, hanem ahogy mondtam talán másokat, akik valóban hasonló helyzetben vannak, elgondolkoznak.

2022. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/844 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Kerlek ne bántsatok. Úgy szeretnék mindenkinek megfelelni. Pont ez a gond. Hogy senki sem vesz engem komolyan a személyes környezetem sem.
2022. jún. 8. 15:27
 38/844 anonim ***** válasza:
32%
Vajon miért? Ezen elgondolkoztál már?
2022. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/844 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy nem vesznek komolyan, egy pszichés beteg vagy kitalált világgal, kitalált problémákkal.
2022. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/844 A kérdező kommentje:
2022. jún. 8. 20:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!