Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/844 anonim ***** válasza:
12%
Betti, sok a baj veled.
2022. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/844 anonim ***** válasza:
67%

És az ha ott baj van, mennyiben befolyásolja a te boldogulásodat? Mi közöd van hozzá? A te boldogságod vagy boldogtalanságod az ő boldogságukkal vagy boldogtalanságukkal, a te sikered vagy sikertelenséged az ő sikerükkel vagy sikertelenségükkel milyen összefüggésben van?


Én nem vagyok egy bányarém, bár barna a hajam, zöld a szemem, tehát kiestem a te vágyálmodból, de nekem simán bejönne egy barna hajú, 150 cm 55 kg-os nő. Viszont te totál ki vagy zárva, mert a gondolkozásmódod és a jellemed stb. valami iszonyatosan gáz.


És lehet másra mutogatni, mert férfiak közt és nők közt is van még bőven hozzád hasonló, de attól még te nem leszel más. Lehet szövegelni, hogy a külsőn tudsz változtatni, a belsőn nem, valójában a belsőn is lehet változtatni, ezt hívják személyiségfejlődésnek. De te megrekedtél olyan 4-5 éves szinten, amikor várod a herceget, amiről a mesében hallottál.

2022. jún. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/844 anonim ***** válasza:
14%

Detti, ha elfogadod a segítséget, ahogy privátban írtad, akkor javaslom, hogy menj el pszichológushoz. Nem ott van az alapvető probléma, ahol gondolod, de ahol gond van veled, arról nem vagy hajlandó tudomást venni. Így mondjuk nehéz lesz, de talán segít erre ráébredni. Szőke, kékszemű társat ő sem fog keresni és találni neked, de talán segít ráébredni abban, hogy neked miben kell fejlődni.


Nem a csoki a fő gond, bár ha 35 éves korodra szétrohad az összes fogad, akkor nyilván mégkevésbé leszel vonzó.


Egyébként írtad, hogy neked nem akármilyen szőke, kékszemű kell, hanem a tökéletes, aki szívből szeret, és feláldozná érted az életét, bla-bla, ahogy a mesében. Te képes lennél feláldozni a szőke, kékszeműddért az életed? ;)


Javaslom, hogy olvas önismereti könyveket.

2022. jún. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/844 anonim ***** válasza:
75%

Figyi srácok, itt valamkt tudni kell a kérdezőről. Én beszéltem vele privátban már elég sokat egy másik kérdése kapcsán.

Először is ő nem 19 hanem egy jóval fiatalabb lány. Csak azért mondja magát 19 évesnek mert azt hiszi akkor nem veszik komolyan a kérdését. Gyógyszereket szed mert súlyos tévképzetei vannak. Szegénynek egyébként tényleg sok gondjai van, ezt bármiféle vicc nélkül írom most.

Én elég sokat próbáltam őt biztatni arra, hogy járjon rendszeresen gyógykezelésere de sajnos ezt a részét nem veszi komolyan.

Nem tudtok érvek mentén neki semmit sem elmagyarázni. Nem hajlandó a tévképzetek miatt semmit sem elfogadni csak azt ami a fejében van.

Sajnos még így is rengeteg nyomorék van aki be próbálja meg itt is hálózni. Mutatott beszélgetéseket és én bennem volt már szégyenérzet amikor 40 éves nyomorultak próbálnak befűzni egy 16 éves mentálisan gondokkal küzdő lányt.


Nincs nagyon értelme válaszolnotok neki mert úgysem érdekli a válasz. Úgy értelmezi őket, hogy az belepasszoljon a tévképzetébe. Viszont ezert savanyított és sértegetnetek sem kellene mert nem troll és nem kötözködik hanem tényleg gondjai vannak amin csak egy szakember tud segíteni.

2022. jún. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/844 anonim ***** válasza:
77%

#45 pont az ilyen válaszokra gondoltam, hogy nem sok értelme van egy fiatalkorú mentális gondokkal küzdő lányt bántani. Jó, hogy sikerült megérteni a leírtakat vagy éppen pont az elégít ki téged, hogy a földön fekvőbe rúgsz bele.

Melyikőtöknek van több baj a fejében?

2022. jún. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/844 anonim ***** válasza:
0%

Ápolgasd a kis lelkèt szegènykènek, ha ennyire sajnálod, utolsó.

És neked mennyi gond van a fejedben, ha ilyen szerencsètlenekre izgulsz?

2022. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/844 anonim ***** válasza:
79%

#47 ez valami szpihopátia tréning a részedről?


Tehát ha valaki foglalkozik valakivel akinek gondja van az már izgul is rá? Taníts még minket az életre haver.

2022. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/844 anonim válasza:
91%
Ha szeretnél szöke és kékszemü lenni, akkor fesd be a hajad és tegyél kontaktlrncsét. Bàr engem pl abszolult nem vonzanak a szöke és kékszemü lànyok. Az meg ha valaki azért hordja fent az orràt, mert jól néz ki akkor nem érdemes foglalkoznod vele. Szerintem amugy nagyon túlfilózod ezt a dolgot, az emberi kapcsolat nem ennyire fehér és fekete, 1000 màs dologtól függ a szem és hajszinen kivül.
2022. jún. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/844 anonim ***** válasza:
91%
Én se, túl jó vagyok és csak az kell kinek nem kellek, tán ha kellenék neki ő sem kéne.
2022. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/844 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom szegenyt tenyleg. Es igen tenyleg csak mindenki kihasznalna meg megdugna es eldobna…
2022. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!