Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha már 18 évesen...

Normális, ha már 18 évesen unom az életemet?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy hálásnak kellene lennem, hiszen úgymond mindenem megvan: szerető család, barátok, semmi komolyabb betegség, jó tanuló vagyok, és anyagilag sincsenek gondjaim. Mégis, valamiért boldogtalannak érzem magam. Megpróbáltam mindent, amit ilyenkor tanácsolnak - rendszeresen mozgok, egészségesen étkezek, és sok új hobbim is van, de mégsem múlik el ez az "üresség" érzése. Valahogy minden untat, bármit is csinálok, régen mintha minden érdekesebb lett volna.

Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen, mi az ami segített?


2022. jún. 23. 23:21
 1/8 anonim válasza:
70%
2022. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért unod, mert egy normie vagy. Én is szétunnám magamat, ha az lennék.
2022. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el az Evangéliumot! Abban benne van, ami az örökké tartó boldogsághoz kell. Pont így voltam én is. Nem értettem, miért nem vonz semmilyen cél, amíg rá nem eszméltem, hogy tényleg van földi élet utáni élet, és arra kell koncentrálni. Bár mindenkinek el tudnám mondani, mennyire fontos!
2022. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van meg mindened, ha nem érzed jól magad.

Viszont ez semmiképp nem normális. Én javaslom, hogy ha tudod, és teheted, keress fel egy pszichológust! Általában mindennek megvan az oka, és ha sikerült ezt kideríteni, akkor megoldani is könnyebb lesz.

2022. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

"Olvasd el az Evangéliumot! Abban benne van, ami az örökké tartó boldogsághoz kell."


Megérkezett a sötét középkor.

2022. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Önismeret, ha kell kérd szakember segítségét, hogy a benned lévő űr okát/okait feltárd.


Alapon az "unalom" részemről nem létező fogalom. Folyamatosan jár az agyam elméletektől egészen az alkotásokig + alkotok is.


Bárhol vagyok feltalálom magam.

-gondolkodás, agyi aktivitás

-kreativitás (nem csak művészetekben, az élet mindennapi dolgainak és fejlesztéseiben is megmutatkozik, de akár fejlesztés és kutatások... Stb mindenhol jelen van)


Valószínű szűk látóköröd van, kevés aspektusból látod, észleled a világot.


Fejlődj!

Ahhoz viszont ismerned kell a multad s jelenedet; annak ok-okozatait stb

Ebbe bela tarzozik az üresség feltárása is.


Akkor fogsz tudni haladni, fejlődni, ha választ találsz.

S ezt a választ nem fogja tudni senki megválaszolni rajtad kívül.

Nem is jó, ha szádba rágnak valami választ.


A megvan mindened, de mégse szitukban mélyebb lelki eredetű forrása van az ürességnek.

Valószínű anyagiakkal nem megoldható dolog/dolgok.


Apám unoka öccsének fia volt hasonló panasszal.

Magammal vittem, kizökkentettem, szórakoztunk egy számára új módon, amikről nem gondolta, hogy élvezetesebbek lesznek.

+a társasági minőség nagyon fontos!


Első sorban személyiség és menatlitás szinten.


Kiráncigáltam a sznob világból melyet apja-anyja alapozott meg neki. Felszínes emberi kapcsolatok VS igaz értelmes, őszinte emberek.


29N

2022. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Regen minden erdekesebb volt mert gyerek voltal, es volt egy hatalmas kivancsisagod a vilag fele. Amin most atmesz az reszben a mostani tarsadalmunk tunete, illetve a felnoves egy resze, de nagyon fontos hogy a gyermeki kivancsisagodat vagy megtartsd, vagy visszaszerezd. Millio csoda van a vilagban, csak meg kell tudnod felnottkent is latnod oket.
2022. jún. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyke gyerek vagy?


Társaság kéne neked!

2022. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!