Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találom a boldogságot(?) ...

Nem találom a boldogságot(?) Mit tegyek? Valaki, hasonló tapasztalatok esetleg? Mivel lábaltatok ki ebből?

Figyelt kérdés

Üdv!

19 éves srác vagyok.


Kb 4-5 éve volt egy törés az életemben, az akkori “baráti társaságom” kilökött magából.

Azóta visszatér ez az érzés, tulajdonképpen nem látom azt, hogy miért érdemes élnem.


Velük is jóban vagyok azóta, rengeteget fejlődtem.

Lefogytam, nagyon jól teljesítek azóta az egyetemen, munkakeresésben vagyok épp, lett millió barátom, fordultak meg lányok az életemben, ugyan most nincsen, hiányzik is, de nem hinném, hogy ez lenne a boldogság kulcsa, legalábbis egyelőre nem.

Van egy -ugyan nagyon nem tökéletes-, de szerető családom, ezt nagyon is értékelem!!:)


Szerintem kívülről úgy néz ki, hogy nagyon is sínen van az életem (és talán ez így is van, csak én nem érzem…), de nagyon szenvedek.


Magányosnak, elveszettnek, céltalannak érzem magam.

Ugyan nagyon nagy vágyaim vannak(túl nagyok??), de mégis úgy érzem, hogy nincs miért felkelnem. Talán mert tudom, hogy azoktól sem lennék hosszútávon boldogabb?


Kegyetlen ez az állapot. Tényleg.


Remélem valaki tud valami okosat írni!

Szép napot!



2022. jún. 28. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
10: hát, amíg csak kufircokra pazarolod el az idődet, energiádat s koptatod a cerkád, addig komolyabbra ne számíts! :D
2022. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mondtam, próbálkozik az ember.


Komolyan vettem nem régiben egy hölgyet, randi, virág, szeretem a romantikus dolgokat.


Aztán többször csak visszajutott, hogy milyen ocsmány részeg már megint, miket művel. Azért az kiábrándító, na!


Remélem lesz valaki. Aki keres, talál, ráérek végülis…:)

2022. jún. 29. 23:12
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
Egy saját macska?
2022. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!