Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csalódás magamba. Hogyan...

Csalódás magamba. Hogyan kerekedjek fel rajta? Elkezdtem egy intenzív tanfolyamot (könyvelő),de rosszul mértem fel és ez már haladó tanfolyam. Nem tudom követni ezért abba kell hagynom.

Figyelt kérdés
Kitaláltam, hogy online tanfolyammal (ami nem ad végzettséget) és magántanárral bepótolom a hiányosságomat. Viszont az egészet kudarcnak élem meg. És olyan görcs alakult ki bennem, hogy elbizonytalanódtam, hogy képes vagyok-e rá. Mit tegyek, hogy ne így legyen. Mert még szeretném csinálni csak félek. Főleg, hogy a munkahelyem is elvárja, hogy meg legyen és ez bénít főleg.

2022. júl. 9. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értem az a baj, hogy annak ellenére, hogy kezdő vagy haladó szintű tanfolyamra mentél. Miért nem kezded lejjebről?
2022. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert a munkáltatóm ezt választotta ki
2022. júl. 10. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!