Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez az érzés? Mit...

Normális ez az érzés? Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Na szóval én 11-12 éve nagyon nagyon nagyon szeretnék megtanulni zongorázni csak eddig nem volt rá alkalmam de már megpróbáltam párszor ha épp olyan embernél voltam akinek van zongorája és nagyon élveztem+a példaképem is zongorázik.


Nemrég hallottam hogy a tesóim tervezik hogy zongorát fogok kapni karácsonyra.


Az a helyzet hogy nagyon várom de néha random felmerül bennem olyan kérdés hogy mi van ha esetleg mégse élvezem majd vagy mi van ha béna leszek és olyankor elkezdek szorongani.


Normális ez?



2022. júl. 13. 04:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Vaagy mi van ha nem lesz időm gyakorolni😥
2022. júl. 13. 04:46
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Akkor eladjatok a zongorát.
2022. júl. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neeeeee😭
2022. júl. 13. 06:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát de mit csinálsz vele, ha nem tudod használni?

Milyen zongorat kapnal? Akusztikus vagy digitális?

Egy akusztikus zongora rohadt drága, nem könnyű szállítani se, az is egy valag pénz. Miért nem próbálkozol előtte egy olcsóbb szintetizátorral?

2022. júl. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jövőre vonatkozó elbizonytalanító kérdések ellen a legtöbbször beváló megoldás, ha logikusan végiggondolod a dolgokat, és tudatosítod magadban, hogy a végeredmény: semmi, kár izgulni

Csak gondolt át a felmerülő kérdéseket logikusabban, érzelemmentesen, kívülről nézve a helyzetet: mi van, ha nem élvezed? Mivel az ember azért zenél, hogy szórakoztassa magát, nincs értelme, ha nem élvezed. Vagyis nem fog fájni, ha emiatt eladjátok a zongorát. De megnyugtatlak, ha valaki már akár egy picit is pötyögött zongorán, és odáig van érte, nem fog egyhamar ráunni😄

Mi van, ha béna leszel? Ismét ott a válasz, hogy a zene azért van, hogy élvezd. Ha béna is vagy, attól még élvezheted. Ha épp azért nem élvezed, mert úgy gondolod, nem vagy benne ügyes, ki lehet próbálni egy tanárt, aki egyrészt segít fejlődni, másrészt jobban érezteti veled a fejlődőképességet, harmadrészt bátorít is

2022. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van kockázat, örülj neki, hogy lesz lehetőséged! A többit majd meglátod akkor. De az 5# szépen leírta.
2022. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!