Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 13:52
A kérdező szavazást indított:
A biztos halált.
Az olyan életet ahol nagy a kockázat és ugyanúgy sok esély van a halálra de az életre is, és nehézségeket.
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mindegyikben benne vagyunk.
2022. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznék az előttem szólóhoz. A kettő ötvözete az amiben benne vagyunk. Az ember élete azzal ér véget, hogy meghal. A nagy kockázatot nem tudom pontosan mire érted, de ez is igaz lehet tulajdonképpen a jelenlegi életünkre. Vannak az életben kockázatos dolgok. Szintén sok esélye van arra az embernek, hogy meghaljon, de arra is, hogy ne haljon meg és tovább éljen, emellett minden ember életében vannak nehézségek.

Bumm

2022. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az ember, amíg csak él, folyamatos életveszélyben van. Mi ebben a kérdés? Addig kell tenni a dolgunkat, addig kell keresni a boldogságot, a boldogulást, a fejlődést, amíg megtehetjük.
2022. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%

Egyébként meg valójában nincs is választásunk. Akkora az életösztön, hogy a legtöbb sikeres öngyilkosság is csak véletlenül sikerül.

Persze ezt csak akkor érzi az ember, amikor valóban a szakadék szélén táncol. Messziről nézve könnyűnek tűnik, de minél közelebb kerülsz hozzá, annál inkább látszanak a nehézségek. Még a rákos betegeknek is csak elenyésző hányada lesz öngyilkos, hiszen mint mondta, minél közelebb a vég, annál jobban ragaszkodunk az élethez. Persze ha létezne eutanázia, sokan választanák azt, mert egy békés elmúlás csábító tud lenni.

2022. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
*hiszen mint mondtam,
2022. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ez vagy MI által generált, vagy "mesterséges terelés" céljából feltett, nem valódi kérdés.

Úgyhogy, én így reagálok.

2022. júl. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!