Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vissza lehet úgy hozni egy...

Vissza lehet úgy hozni egy emléket (amire amúgy emlékszem), hogy ugyan olyan érzés legyen mint amikor megtörtént?

Figyelt kérdés

Vissza szeretnék hozni egy emléket úgy hogy ugyan olyan érzésem legyen mint amikor az a dolog megtörtént csak nem tudom hogy hogy lehetne, mivel amúgy emlékszem rá és tudom is hogy nagyon jó volt, de nem érzem azt az érzést mint amikor megtörtént vagy az utána lévő napon.

Lehetne úgy segíteni rajta hogy ugyan azzal az emberrel vagyok mint amikor ez a dolog történt az segítene? Vagy bármi más? Zene?



2022. aug. 2. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanúgy sose tudsz visszaemlékezni egy dologra, mert az agyunk vagy elveszt vagy hozzáad bizonyos információt.
2022. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!