Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan győzzem le ezt a...

Hogyan győzzem le ezt a szomorúságomat az augusztus 5. reggeli halálos balesettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Folyton azon gondolkozom, hogy az a 2 ember mikor felkelt még nem tudta, hogy rövidesen meg fog halni és most ezen jár az eszem :/

Ja és itt a cikk: [link]


2022. aug. 6. 01:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudom sok ilyen van de ez mélyebben érintett. A közelben is lakom.
2022. aug. 6. 01:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom a [link] -t
2022. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy amíg ezt a választ beírtam, több tízezer ember meghalt a világban. Naponta csak kínában egymillió felett halnak meg.
2022. aug. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nalunk tegnap osszeesett egy ember, mikor boltba ment...

Hosszan kuzdottek a mentosok az eleteert, de meghalt szegeny.

O sem tudta, h igy lesz, mikor felebredt reggel...

Sot, valoszinuleg mi sem fogjuk tudni azon a napon, mikor mi halunk meg.


Jobb ezeket a dolgokat megprobalni kizarni, mert ebbe belerokkansz mentalisan.

2022. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ment a zöld pipa mindenkinek!
2022. aug. 6. 10:48
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Persze h nem tudta. Holnap is meg fog halni több ember is balesetben. Ezek egy része azért fog meghalni mert idióta! Pl nem kötik be az övet, gyorsan hajtanak, áramtalanítás nélkül szerelnek vagy rohadtul figyelmetlenek fegyelmezetlenek vagy könnyelműek.


Ha okos vagy akkor ezzel máris nagy mértékben javítottad az esélyeidet a nemkívánt elhalálozásodat illetően.

2022. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
A kérdéses balesetben pedig feltehetőleg az előzés szabályainak megsértése játszhatod közre ami szintén idiotizmus.
2022. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, magától,..én is így voltam , hasonló szituban. Ma már el is felejtettem. Pont egy éve volt..
2022. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!