Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek így sokszor saját...

Miért érzek így sokszor saját magammal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szoktak olyan gondolataim lenni, hogy igazából én valójában nem is létezem, ez csak egy test, aminek az agya az érzékszervek ingerületeiből összerak valami percepciót, az idegsejtek puszta összjátéka ami tudat címszó alatt zajlik az egészben, csak szimplán elnavigálódik ez a lény valahogy az észlelések alapján a nagyvilágban, aztán igazából semmi közöm nincs és nem is volt az egészhez, előttem is volt valahogy, utánam is lesz valahogy és ennyi. Pusztán csak a matériában hányódás van ide-oda és itt ki is fújt a történet.

2022. aug. 27. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

A tudatosságod közelebb van a lélekhez mint a testhez.

Gyakorolj meditációt, ha nem szoktál egyébként is szerintem.

2022. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#intelligencia


Rendkívül magas IQ-d lehet. * - * <3

2022. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!