Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a gyerekeket? 30+ F.

Figyelt kérdés
Mértéktelen utálatot érzek irántuk, sosem akartam gyereket, egy betegség tett róla, hogy ne is legyen, pedig ugye nagy általánosságban nem ez az élet rendje, hanem a házasság és gyerekvállalás. Nehéz megfogalmazni az utálat szintjét, mondjuk úgy, egy babapopsi szó elhangzik a tévében és képes lennék leverni a falról a tévét. Az anyukák többesszámban beszédétől (megittuk, használtuk), a gyereksírástól, a pici apró dolgoktól és gyakorlatilag mindentől, ami a babákkal vagy gyerekekkel kapcsolatos, ki tudnék rohanni a világból.

2022. szept. 3. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Én sem szeretem őket de amit leírsz egy kicsit beteges már..ennyire azért ne utáld már őket
2022. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nézd a jó oldalát. Belőled biztos nem lesz pedofil.
2022. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
#2-esnél a pont!
2022. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem pont ezért ez a nagy utálat, mert neked nem lehet és így vezeted le..
2022. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 - Huszonévesen sem akartam gyereket, még régebbi, évekkel ezelőtti kérdést is elő tudnék szedni ezzel kapcsolatban és akkor még szó nem volt a betegségről. Nem ezzel van összefüggésben.
2022. szept. 3. 23:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mivel? Ennek nyomós oka szokott lenni.
2022. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valami trauma ért gyerekként, ami ezt váltja ki belőled.


4-es voltam

2022. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért van, mert valójában belűl egy irigy sz@ros vagy.
2022. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz ember. Sokan nem szeretik a gyerekeket, köztük én sem. Viszont indulatkezelési problémáid vannak, ha nem tudod higgadtan kezelni a dolgot.
2022. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy már huszonévesen sem akartál gyereket, nem jelent semmit. Ahogy telnek az évek, az ember értékrendje, világnézete folyamatosan változik. Ahogy idősödsz, az ember alaptermészeténél fogva egyre inkább akarnál gyereket. De mivel nem lehet, ez nálad az egyre erősödő elutasításban fog megjelenni.

Mindez azt jelenti, hogy legbelül még nem fogadtad el állapotodat. Meg kell békélned önmagaddal, el kell fogadnod utódlásképtelennek saját magad. Őszintén, önvád nélkül.

Onnan fogod észrevenni, hogy ez sikerült, hogy nem fognak többé zavarni a gyerekek.

2022. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!