Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel tehetném jobbá az életemet?

Mivel tehetném jobbá az életemet?

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem talán a tinédzser kori hormonok miatt érzem így de az a gond, hogy amibe belekezdek és akármennyire is küzdök érte az mindig rosszul alakul.

És ekkor mindig föladom. De ha mondjuk csak várni kéne rá akkor pedig mindig későn veszem észre a dolgokat és akkor már le is mondhatok rola.Ilyenkor mit csináljon az ember, hogy vmennyire kordában tartsa a dolgokat. Mert amugy nem lenne gond elégé jó a probléma megoldási késségem is.:S:S


2010. szept. 28. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
LSD
2010. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább fű
2010. szept. 28. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
de legjobb lenne MDMA ;)
2010. szept. 29. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is füvet akartam írni :)
2010. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok . amugy a kábszerektől sem lesz jobb , én már megtanultam 2 évnyi szívás után.

annyit tudok javasolni , hogy ne csak magadba nézz , hanem magad köré is. szóval lehet nem benned van probléma , mert ahogy én észrevettem , az utóbbi időben mindenkinek csomó problémálya lett mint például pénzhiány , depresszió , meg ilyenek , és ezek a problémák további problémákat okoznak. Úgy ahogy ez az egész országban sőt szinte az egész világban is. hiába van valakinek jó probléma megoldó képessége, vannak dolgok , amiket egyedül nem lehet megoldani. kitartás!!!

sokan vannak úgy mint te.

2010. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!