Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem kedvelnek az emberek...

Miért nem kedvelnek az emberek és sose tudok közkedvelt lenni?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen eddig mindenkivel jól kijöttem de mostanság hallok vissza dolgokat. Egyszerűen nem értem, sose voltam közkedvelt és nem is tudok az lenni. Most pl. fizetés emelést kapok és megtudta egy személy valakitől( jelzem jóba voltunk), ő nem fog kapni és hazugságokat terjeszt rólam. Oké ezt elfogadom de nagyon sok az igazságtalanság és nem szoktam szó nélkül tűrni.

Ha valaki csinál olyat vagy mond, elmondom neki miért tette vagy ez miért van? Olyankor persze vagy mondanak valami teljesen mást vagy valami: háta a múltkor elnéztél valamit, biztos rossz napod volt nem szóltam, hát megtörténik bárkivel….


Olyan toxikus minden, párom barátai se annyira kedvelnek vagyis úgy érzem csak megjájtszák sokszor. Mert ott is hallani olyanról aki nincs ott, hogy kibeszélik.


Tudom tudom velem is gond van, de próbálok változni és amíg nem hallom, hogy igazságtalanul mondanak valamit addig minden ok.


Valahogy el kell fogadjam nem szerethet mindenki de nem megy. Lehet van bennem is valami ellenszenves de nem tudom, hogy tudnék rájönni



2022. nov. 8. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek mindenki kibeszélnek, aki nincs ott. A pénz pedig érzékeny téma, engem konkrétan azért gyűlölt mindenki egy munkahelyen, mert 20 Ft-tal magasabb órabért kaptam, mint ők. Nem, nem vicc.
2022. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
82%
Hallottad már azt a kifejezést, hogy valaki szeretetreméltó? Na, ez az, ami közkedveltté tesz valakit. Olyan tulajdonságok összessége, ami a közösség öntőformájába belesimul.
2022. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azokon a tulajdonságaidon változtass, amiket negatívumként írtál a kérdésedben.

Nem kell mindenen felkapni a vizet és teli torokból lehurrogni a másikat, mert ő másképp gondolkozik.

Ha ilyen maradsz, garantálom, hogy a párod sem fogja melletted sokáig bírni, még akkor sem, ha vele nem igy bánsz, viszont elege lesz neki abból, ha neki fognak panaszkodni rád.

2022. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!