Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit tegyek hogy...

Szerintetek mit tegyek hogy jobb legyen az életem? Normális hogy így gondolkozom?

Figyelt kérdés

19F vagyok.

Barátaim nem sok volt amugy is csak probléma volt velük..

Szűz vagyok barátnőm nem volt még egy se, valahogy nem is annyira érdekel hogy legyen.

Edesapám elhunyt, ezért albérletet kelett néznem.

Jelenleg albérletbe lakok egyedül s dolgozok éjszakai műszakba, szeretek dolgozni (nem 200xy-t keresek, az jó(? ) meg ilyenek tényleg jó munkahelyem van, szeretek is ott lenni, meg a kollégák is jó fejek.

Na s az van hogy én ezt az egészet normálisnak érzem, mármint a jelenlegi helyzetem.

Barátnőt szeretnék de jogsim sajnos nincs még, ezért lehetetlennek érzem hogy egy nő melettem legyen, mert nem tudom biztosítani neki a hátteret hogy tudja hogy van melette egy férfi aki kereső képes.

Barátom az nincs egy se de szeretnék de mint annyira idióta vagy nm is tudom...

Szeretnék saját házat is de pokoli árak vannak.

Minden albérlet limitálva van amugy, ahol most vagyok ez csak 3 évvre biztosít nekem szállást.



2022. nov. 11. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na ekkora hülyeséget is rég olvastam.

Nem tudom melyik 19 évesnek van autója, max. aki alá apuci meg anyuci odarakta. De olyannal meg épeszű lány alapból nem áll szóba, mert az ilyen a nőket is csak naponta cserélgeti unalmában.


Képzeld, jó pár embert is ismerek, akinek nincs kocsija. Kapaszkodj meg: az általam ismert legnagyobb nőcsábásznak, aki egy középkorú férfi és egyszerre legalább 10 nőt hülyít, szintén nincs kocsija.


Van viszont valamije az említett embereknek. Töke.


"Minden albérlet limitálva van amugy, ahol most vagyok ez csak 3 évvre biztosít nekem szállást." - Mi van??????

2022. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Megfogalmazta a lényeget, ha tököd nincs hozzá, akkor nincs miről beszélni. Én 25 éves koromra munkával tudtam magamnak megteremteni egy saját kocsit, ami nem egy lefingott swift pártízezerért. A saját ingatlanról pedig kb lemondhatsz ha nem örökölsz, hacsak nem szeretnél életed végéig ugyanott élni, és fizetni a törlesztést. Ami kb ugyanannyi mint az albi, cserébe az utóbbit bármikor felmondhatod. Az előbbi azért nehezebb dolog.
2022. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!