Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem magam, meg az...

Csak én érzem magam, meg az életet semmilyennek? 16/f

Figyelt kérdés
Itt vagyok 16 évesen, de semmi motivációm, tanulnis sincs semmi kedvem. Semmi, depressziós vagyok. Néha nézek animét, az leköt, megunom, és megint jön a szenvedés. Ez mi?

2022. nov. 17. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mozdulj ki ne otthon ulj. Menny haverozni, csajozni
2022. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
A 0 motiváció általános, az iskola kiöli. Nekem is alig van. Nem is lesz kedved tanulni, amíg érdektelen dolgot kell. Keress magadnak barátokat, hobbit. Én mangát olvasok szabadidőmben. Néha kell kötelező dolgokat tenni, különben semmi sem fog változni. De ezeken kívül próbálj belekezdeni valamibe, lehet közbe jönne meg a kedved.
2022. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én introvertáltabb személy vagyok, ők meg nem:/

És ezek tudják ütni egymást.

2022. nov. 17. 19:42
 4/9 A kérdező kommentje:

Lolban elszántan grindolok, csak ez meg tönkretesz.

De amúgy jó szar ez az élet. Ez tényleg szar lesz. Felnövök, dolgozok aztán megölöm magam a depitől. Én már nem tudom mivan

2022. nov. 17. 19:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Huh. Én 20 vagyok, és ugyanez. Nekem is rengeteg kérdésem volt az oldalon ebben a témában. Én 4 éve egy gödörben élek, semmihez sincs motivációm, nincsenek vágyaim, magányos depresszióban szenvedek már évek óta, illetve az egyedüllétet megszoktam de attól még szenvedsz tőle ugye. A játékokba menekültem el, de ez sem tart örökké. Hidd el nem vagy egyedül, a te korosztályodban sokan hasonló dologban vannak csak nem tudnak róla vagy nem foglalkoznak vele. Nehéz de magadat kell kirángatnod ebből. Én úgy döntöttem, hogy elmegyek egy pszichológushoz (eddig egyszer sem próbáltam, jövőhétre van időpontom).
2022. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudnál írni, hogy milyen volt?
2022. nov. 17. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Fura h a mai fiatalok kozt ennyi otthonulos, depis van.. en 30 vagyok, de mikor mi voltunk 16-20 evesek kb csak aludni jartunk haza. Senki nem ult otthon.. mondjuk nemvolt facebook, insta, tiktok meg a tobbi genyo. Csoda ha volt otthon vmi szar gep atom lassu nettel vagy nintendo, de azt is egyutt nyomtuk.
2022. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így érzem
2022. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs más kiút, mint barátokat (fiúkat, lányokat) szerezni és alakítani egy társaságot.
2022. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!