Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj, hogy félek a szextől 16...

Baj, hogy félek a szextől 16 évesen?

Figyelt kérdés

Szinte az összes volt barátom csak ezt akarta

Én közöltem velük, hogy nem

És ők azt mondták, hogy akkor vége...

Én félek mindentől

Hogy fájni fog

Hogy a srácnak nem fogok tetszeni

Hogy utálni fog...

Most volt egy barátom, aki kivételesen nem ezt akarta

Sajna szakítottunk, de nem ez a lényeg

Ő nem ezt akarta, hanem csak engem szeretett

Ezt becsültem benne...

De már mindegy

Én félek mindentől mindenkitől...

Nem tudom, hogy mit tehetnék...



2022. nov. 21. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj
2022. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi, 16 évesen még nem áll rá készen mindenki, ha a srácok meg ilyen hamar ezt hozták szóba, akkor jobban is jártál, hogy nem adtad oda magad nekik
2022. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Én inkább azt érzem az írásodból, hogy veled valami baj van.

A szextől függetlenül jobb lenne, ha pszichológussal beszélnél erről. Főleg a szexről, de ha más is bánt, akkor arról is.

A fiúkat addig hanyagold, amíg ez nem derül ki.

2022. nov. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én jóval később is féltem tőle
2022. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem baj,még elérsz vele,majd eljön az idő a szex- re is ,
2022. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 46 évesen is félek a szextől...Próbáltam,nem jött be.
2022. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó ha tudnád... én meg 19 évesen jöttem össze első bnőmmel, Nagyon belezúgtam.. szerettük egymást 3 évig vártam rá hogy ilyen formában is kiteljesedjen a kapcsolatunk mert am nagyon vonzódtunk egymáshoz és csak vártam vártam.. Azt mondogatta hogy majd így.. majd úgy. majd szülinap után...Mindig volt valami baja. Aztán szakítottunk és ott álltam 22 évesen szűz (majdnem végzős) egyetemistaként.... Ha ez nem lenne elég a végén elmondta hogy sose szeretett igazán és ezért nem akarta hogy szexeljünk.. mégegy kést döfött belém...
2022. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

* én azt tudom mondani neked 26 éves Fejjel baromi kevés az esélye hogy rögtön életed szerelmével állapodj meg és minden tökéletes legyen.. ez leányálom... nem lesz így! :D Ellenben gyűjtheted az élményeket ha éppen megtetszik valaki (nem muszáj.. sőt ne is legyél rib*anc) még szex formában is. Teljesedj ki vele ha azt érzed tisztel téged :) és kölcsönös a vonzalom. Mert egyszer felébredsz hogy jaa hopsz.. 25 vagyok.. azóta meghíztam és a cuki kislányos hajdobálás már nem elég hogy belédzúgjon egy pasi. (Viszont hitegetni ne hitegesd őket... semmivel legyen tiszta minden. Ez így fair.)

Ne legyél ribi se.. de kicsit élj a mának.

26/f

2022. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!