Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzed azt,hogy rossz az...

CSakegyCSávó kérdése:

Miért érzed azt,hogy rossz az életed?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyakran lehet hallani hogy az emberek úgy érzik rossz életünk van,és egy jobb életre vágynak.

Meg tudnátok mondani mit jelent számotokra a jobb élet?

Esetleg,hogy mitől rossz a mostani?

Tényleg érdekelne.

Én igyekszem tudatosan hálát adni mindenért amim van,és képes vagyok még a húzósabb napokon is vidám maradni.

Rossz látni,hogy mások szenvedésként élik meg a mindennapjaikat,és szeretném megérteni,miért van ez.

Nyilván nem voltam én sem mindig így,és régebben én is nyakig voltam az önsajnálatban,de érdekes lenne olvasni más emberek tapasztalatairól.



*CSeCS*



2022. nov. 28. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy működik, hogy aki el tudja fogadni az életet olyannak, amilyen, az boldog. Aki többre vágyik, de nem kapja meg, az pedig boldogtalan, ez ilyen egyszerű.
2022. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztettem a munkám, rokkant lettem, nagyon úgy néz ki, hogy meg fogok vakulni. Csak azért nem kerültem az utcára, mert van egy saját, tehermentes házam - igaz egy messzi-messzi galaxszisban egy zsákfaluban, de van. Elég rossz élet az ha minimális büdzséből kell megoldani mindent. Szerencsére amig volt jó munkám addig tudtam tartalékolni és most van mihez nyúlni (nem anyagilag, pénzem az már nincs). Sajnos esély nincs arra, hogy legyen egy kicsit jobb életem. Ami az lenne, hogy legyen egy kis anyagi biztonságom. Ha most ugyanis valami tönkremegy akkor azt cserélni nem tudom. Amit tudok megjavítok, de az hogy valamiből vásároljak újat, kizárt. Szóval egy kis megtakarított pénz ami miatt biztonságban érezném magam lenne az ami számomra a jobb életet jelenteni. Amúgy mindenem megvan. a betegségembe már beletörődtem... csak néha sírok miatta, de változtatni nem tudok rajta úgy sem.
2022. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mocskos világban élünk. Előre lehet tudni, mik fognak még történni a következő években, mivel színház az egész világ. Az emberek többsége lószart sem fog fel ebből, sőt, engem állítanak be hülyének, pedig minden ott van az orruk előtt. Így, mivel egyre kevesebb rá az esély, hogy megfordítsuk a kockát, tudom, hogy pár éven belül meghalok a teljes családommal együtt. De inkább a halál, mint ebben a mocskos világban élni..
2022. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a vàlaszt,igaz.


2.Sajnâlom,hogy ez törtènik veled,remèlem azèrt akad valaki(csalàd,baràt,önkormànyzat)aki segíthet.Kitartàs!


3.Valóban elèg rosszul àllnak a dolgok,de szerintem nem szabad,hogy ez rànyomja a bèlyegèt a mindennapjaidra.

Min vàltoztatsz azzal,ha gondolataid nagyrèszt az aggódàsból tevődnek ki?

Szerintem semmivel nem lesz jobb,csak feszült leszel,ès ezt a körülötted levők sínylik meg.

(Lehet nem így gondolkodsz,csak a kommentedből ez jött àt)

Èn úgy kèszülök az esetlegesen nehezebb jövöre,hogy màr több,mint egy ève minden kàros szenvedèlyemről lemondtam,ès heti 5x edzem.Szóval bennem is megvan ez az èrzès,mint benned,csak èn màshogy próbàlom feldolgozni,ès azt kell mondanom,mióta így èlek,motivàltabb ès boldogabb vagyok,mint valaha.

Az èletmód vàltàsom óta bízom magamban annyira,hogy azt mondhassam,majd megoldok minden problèmàt,amit ràmdob az èlet.

2022. nov. 29. 06:38
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Kitartást? LOL

Látszik mekkora gyökér vagy.

2022. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.

Mekkora?

2022. nov. 29. 10:57
 7/8 A kérdező kommentje:

A màsodiknak annyit írnèk,hogy sajnàlom,ha megsertettelek volna a kommentemmel,nem volt cèlom.

Ötös szerint bunkó voltam.

Mifelènk kitartàst szokàs kívànni annak aki nehèz időket èl meg.

Úgy tűnik ez nincs mindenhol így.

2022. nov. 29. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
#3 vagyok. Nálam hullámvölgyek vannak, hol így, hol úgy érzek. Egyik percben végetvetnék már most az életemnek, másik percben meg azok életének, akik teszik ezt a világgal. Nem kattogok ezen folyamatosan, csak azért bennem van, hogy fogy az idő. Edzésre már én is gondoltam, meg fel is fogok fegyverkezni.
2022. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!