Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet velem a gond? Első...

Mi lehet velem a gond? Első sorban csak azok írjanak akik hasonló cipőben jártak mint én. Biszex vagy leszbikusok hozzászólását várom.

Figyelt kérdés
Nos úgy kezdődött ez az egész hogy kb 14 éves korom óta kezdtem valamit sejteni hogy én nem nagyon húzok a fiúk fele vagyis elkeztem pasizni de egyik sem váltott ki belőlem igazán semmit így tetszeni tetszettek de csak baratilag. Aztán úgy döntöttem hogy picit szüneteltem így pasizgatas téren és 15 éves koromban pedig akadt egy velem egy idős srác aki pont olyan volt akire vágytam találkoztam is vele 3-szor de utána pedig megtörtént a csók mert megcsókolt de nem éreztem semmit hogy lett volna sőt inkább undorotam tőle. Aztán pedig most 16 éves koromra pedig megtetszett a legjobb barátnőm aki hetero de vannak azért sok biszex hajlamai is és hát ahogy teltek a napok azon kaptam magam hogy a legjobb barátnőmbe beleszerettem és megértem rá hogy kipróbálhatom-e vele a csókolózást ő persze a kedvemért belement és hát a csók lánnyal már nagyon tetzetr pizseregni kezdett az egész tesztem és élveztem. De sajnos itt a másik csavar ne kérdezzétek hogy hogyan mert én sem tudom beleszerettem pontosan 4 meleg srácba de persze nem egyszerre hanem idővel akik picit lányosabbak voltak mint a full hetero pasik. Mi lehet a gond velem? Meleg fiúkba bele tudtam szeretni de rendes fiúkba nem plussz lányokba bele tudok rendesen. Mi lehet a gond velem talán leszbikus leszek tudom hogy még fiatal vagyok de egyre jobban azt érzem hogy nem változik bennem ez az érzés hogy én összetudnek jönni fiúval én egyre jobban érzem hogy nekem csak lányok kellenek. 16/L

2022. nov. 29. 05:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt kifelejtettem: apummal élek és ő eléggé homofob. Anyummal nem tartom egyáltalán a kapcsolatot 4éve
2022. nov. 29. 06:00
 2/5 anonim válasza:
36%

Hű ha! Sok csavar rövid időn belül! A te esetedben egy idevágó, és elfogadható magyarázatot látok. S jó hogy mellékelted az édesapádról szóló részt!

Ergo nincs előtted egy családmodell, egy nő aki tényleg nő! Plusz édesapád homofóbiája. Eredmény képp ez a kettő generálja benned az érzéseket.

2022. nov. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Van olyan bi, aki inkább az egyik nemhez húz, és a másikkal szemben elenyésző az érdeklődése. Te a jelek szerint inkább a lányokat preferálod, a fiúknak több és speciálisabb szűrőn kell átmenniük. Nincs ebben semmi nem normális.
2022. nov. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
77%

Én 12-13 éves koromtól kezdtem el sejteni, hogy vonzódom lányokhoz is, ami 15 éves koromra meg is erősödött (mármint maga a tudat). Volt már kapcsolatom fiúval is és lánnyal is, az utóbbi jobb volt számomra. Többet adott lelkileg.

Ahogy a #2-es is írta. Vannak olyanok, akik az egyik nemhez jubban húznak és ez teljesen normális.

2022. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális. Lányom is biszex, de soha nem szóltunk bele. Legyen ez az ő dolga.
2022. dec. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!