Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Inkább introvertált vagy...

Inkább introvertált vagy inkább extrovertált személyiség vagy?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ambivertált? (Az ambivertált egy személyiségtípus, ami az introvertált és extrovertált skála közepén helyezkedik el és mindkét típusból hordoz jellemzőket.)

2022. dec. 3. 12:29
A kérdező szavazást indított:
Introvertált vagyok
Extrovertált vagyok
Úgy érzem ambivertált vagyok
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertált és az extrovertált eleve egy skála két végpontja, nincs olyan ember, akire kizárólag az egyik vagy a másik lenne a jellemző. De az igaz, hogy én valahol középen vagyok. Egy kicsit talán az introvertált felé húzok, mert fontos nekem, hogy rendszeresen egyedül lehessek, de nem vagyok olyan magányos és embergyűlölő, mint itt a magukat introvertáltnak nevezők többsége.
2022. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

A megfelelő emberekkel képes vagyok hosszabban is elbeszélgetni 1-2 mondatnál, ha számomra és a másik fél számára is érdekes az adott téma.

De jobb szeretem a rövid, lényegre törő válaszokat és kérdéseket. A sztorikat az extrovertáltak általában úgy kezdik, hogy elmondják az unalmas részeket is, az elejétől. Én bealszok tőle. Mire jön a csattanó (a történet érdekes része) már nem is figyelek. Én legtöbbször általában elmondom a lényeget oszt' csá

2022. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Én inkább mizantróp vagyok, mint olyan.
2022. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Személyiségteszt alapján 90% introvertált vagyok
2022. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 én 79%
2022. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyértelműen introvertált vagyok.
2022. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen személyiségtesz mutatja ez ki? Én kitöltöttem egyet, de sok válaszra random választ adtam mert nem volt megfelelő válaszlehetőség.
2023. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%

Huu, én nagyon extrovertált vagyok! És rám majdnem minden, ami ezt a személyiség típust jellemzi tökéletesen igaz:D

Több tesztet kitöltöttem és mindig 79-89% extrovertált jött ki, meg mindenki ezt mondta!:) Én szeretem ezt a személyiség típust;)

2023. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!