Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez annyira ciki. Minden kis...

Ez annyira ciki. Minden kis váratlan helyzettől legyen az pozitív vagy negatív elpirulok. Mitől van ez? Talán azért mert kb 1-2 éve nagyon ingerszegény környezetben élek?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan zavar és nem tudok tenni ellene, akaratomon kívül történik.Olyan szituációknál,amikre nem vagyok felkészülve.. puff rákvörös lesz a fejem. Iszonyat ciki. Néha csak röhögök magamon, de sokszor kellemetlen, mert nem tudom leplezni. Egyből lejön h zavarban vagyok. Talán keressek több impulzust és elmúlik idővel?? röhej, komolyan mondom...
2010. okt. 1. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nahh, "iszonyat ciki"...... Ciki? Mert? Mi van ha elpirulsz? Vesztess 1 millió forintot? Megbuksz a suliban? A barátaid(?) nem fogadnak el? Nem találsz barátot/barátnőt?


Arra akarok rámutatni hogy teljes életet tudsz élni így is. Az csak a saját hited hogy "ciki". Én meg sem tudnám pontosan határozni mit is jelent hogy "ciki" valami...


Fogadd el önmagad. Aki meg negatívan ítél meg azért mert elpirulsz 1-1 szituációban, az szerinted lehet jobb ember nálad? Nem. Aki elítél mást (legyen akármi az oka) annak a véleményére nem kell adni. Én sem adok. Leszarom azt aki kritizál.


Tehát aki rosszabb embernek tart téged azért mert elpirulsz, az az ember nem sokat ér.

2010. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és az ingerszegénységhez szerintem semmi köze a jelenségnek. Azért pirulsz el, mert izgalomba jössz, és az arcod erezete rugalmas, a nagyobb vérnyomás hatására több vér lesz az arcodon lévő bőr alatt.... Nincs ebben semmi kivetnivaló. Ebből senki sem tud következtetni arra, hogy milyen ember is vagy valójában.
2010. okt. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez tök aranyos.:D
2012. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!