Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tettetek olyasmit az életetekb...

Tettetek olyasmit az életetekben, amit később megbántatok és legszívesebben kitörölnétek az életetekből, ha lehetne?

Figyelt kérdés
Én 18 évesen jártam egy fiúval 2 évig. Nagyon rossz irányba vitt ez a kapcsolat, teljesen letértem arról az útról, amin előtte járni szerettem volna. (Nem arra mentem továbbtanulni, amerre eredetileg akartam, csomó általam szeretett emberrel megromolott a viszonyom, eltűnt a jövőképem stb.) Most 26 éves vagyok, próbálok visszakapaszkodni, de úgy érzem, hogy elvesztegettem rengeteg időt, és azt, amit akkor megtehettem volna, már nem tudom pótolni. Ha tehetném, legszívesebben visszamennék az időben, és törölném ezt a jónéhány évet. Nagyon dühít ez a tehetetlenség, és az, hogy ennyire hagytam félresiklani az életem egy olyan ember miatt, aki érdemtelen volt arra, hogy foglalkozzam vele...
2010. okt. 2. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon sírj, hogy milyen rossz is volt és hasonlók! Biztosan történtek olyanok is ezekben az években amik boldoggá tettek!

Semmi se lehetetlen, az emberi elme és lélek végtelen, csak tudni kell kihasználni! Ha Valóban változtatni akarsz képes leszel rá és az évek nem fognak hátrányt jelenteni!



Igen Tettem én is olyasmit, amit nem kellett volna, egy bandába belekerülni, és őket megszeretni. Gyönyörű időszakom volt velük, eddigi életem legszebb pillanatai hozzájuk kötnek. De aztán tönkre tettek, és egy üres, érzéketlen,embertelen szenny lettem! Azt az időt törölném ki, amikor ilyen üres csigaház voltam. Ez 3 év, elvesztettem 3 évet, ami abból áll, hogy sajnáltattam magam.

2010. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak annyit mondok: egy rosszul sikerült farsang...
2010. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy megszülettem...
2010. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!