Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak akkor dolgozok ha...

Miért csak akkor dolgozok ha nincs pénzem? És mit lehetne csinálni a félelem ellen?

Figyelt kérdés

3 hosszabb munkahelyem volt. Egyiknél baleset ért és már nem mentem vissza, a másodiknál nem voltam bejelentve és egy év után felmondtam, a harmadiknál semmi baj nem volt de megszűnt a cég. Mindegyik után volt tartalékom és nem kerestem újat amég nem jutottam oda hogy már kölcsön kellett kérnem.

Igazából mind a 3 teljesen más terület volt, pénzben csak a harmadik volt jó. Sajnos nincs saját szakmám és ez a legnagyobb baj.

Nincs ami érdekel. Nem a munkát utálom, hanem konkrétan belevágni valami újba mindig gyomoridegem van így tényleg csak akkor megyek ha már az a kérdés, hogy hajléktalanság vagy valami új. Csak igazából ha végig dolgoztam volna már több millió forintom lenne, ugyanis nincsenek nagy igényeim nem költök mert nagyon nagy a félelmem attól, hogy dolgozok egy ismeretlen szituációban és nem sikerül valami kiröhögnek esetleg leszidnak. Nekem ez az egyik legnagyobb félelmem.

Másik a halál + betegségek, de az nyilván minden emberre igaz.


Szeretek amúgy számítógépekkel bütykölni, de sosem tanultam.

Úgy értem ezt, hogy pl. youtubeon nézni videókat, olvasni a dolgokról. Aztán itthon fejlesztgetni akkor is ha nincs rá szükségem.

Mint van aki barkácsol vagy autóval van így.

De mivel nem tanultam így nem mernék hozzányúlni pl. hogy egy cégnél én kezeljem a dolgokat, bár a legutóbbi munkahelyemen minden ilyet én csináltam, mert a kollégák és kolléganők nem értettek hozzá. Külsős informatikusnak meg akkor szóltunk ha már nem boldogultam.

Utáltam mindig is tanulni, mert nem köt le valami baj van a figyelmemmel. Kivéve a matek ment, mert ott feladat volt hogy "A ból juss B"-be. Meg sudokut szoktam csinálni engem nagyon kikapcsol, hogy nincsenek ott szavak, gondolatok, emberek. Nem tudok hallgatni figyelni, unalmas és monoton nekem.



2023. jan. 9. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, jó kérdés...

talán menj el munkaközvetítő céghez, és tölts ki tesztet, akkor talán kiderül, merre érdemes fordulni.

2023. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!