Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Igazából mindig is zárkózottabb típús voltam. Eddig nem igazán jelentett különösebb próblémát. Azonban, mióta elkezdtem dolgozni, azóta életem egyik legalapvetőbb próblémája lett. Már a munkatársaim is beszélnek a hátam mögött erről. Érzem magamban a kéztetést, hogy változtassak. Nem extrovertált szeretnék lenni(nyílván nem is menne); csak egy kicsit ember barátabb. A próbléma okára már rájöttem. Csak azt nem tudom, hogy állhatnék neki, dolgozni magamon. Van itt valaki, akinek sikerült már? Ha igen, hogyan?

2023. jan. 25. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen voltam, azóta bátrabb lettem. Próbáltam szocializálódni, beszélgetést kezdeményezni. Erőt vettem magamon és elhatároztam hogy bátrabb leszek.
2023. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Esetleg ha elárulnád a probléma okát, amire már rájöttél...akkor nem a levegőbe lövöldöznénk :)

Egyébként: tudatosítsd magadban, hogy mit is szeretnél. Ha másik emberrel kapcsolatos: Ki szeretnék én lenni ebben a helyzetben? Mit szeretnék megmutatni magamból és miért?

És szerintem bárkinek- persze aki érdemes rá- bátran el lehet mondani, hogy nem vagy egy kifejezetten nyitott fajta, ezért szívesen vennéd, ha segítene. Tapasztalat alapján aki segítséget kér, az kapásból szimpatikus, ugyanis a másik fél érezheti, hogy szükség van rá. Ez csak trükk, de próbáld ki, ha tetszik :)

2023. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!