Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha egyszerűen nem...

Mit tegyek, ha egyszerűen nem tudok kijönni magammal?

Figyelt kérdés
Sohasem volt túl sok ömbizalmam de mostanában kifejezetten utálom magam! Egyszerűren egy olyan rész sincs magamon amit szeretnék! A combomon most megjelent a narancsbőr és elkezdett striásodni is, a karomon meg ilyen kis keratinos dudorok lettek és azokkal sem tudok mit kezdeni,pesig szörnyen nézek ki! És emiatt az önutálat miatt már semmi sem sikerül és egyre rosszabb az egész!Ha valaki esetleg volt már hasonló szituban tudna segíteni?

2023. febr. 18. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Például fordulj pszichológushoz.
2023. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Járj el sportolni és rendes ételt egyél.
2023. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten dagadt vagyok, utálom magam és mégis már harmadik napja eszek egészségtelenül, nincs 5 perce hogy befejeztem a mekit :D


Lehet mondani hogy fogyj le de én akárhányszor belekezdek elkezdem még jobban utálni magam. Edzek és érzem hogy gyenge vagyok nem megy és elkezdek sírni. Jól étkezem és eszembe jut hogy igazságtalan hogy én nem ehetek akármit mások meg igen. Úgyhogy én még nem jutottam el addig a pontig hogy rendesen csináljam de tudom hogy csak és kizárólag akkor fogom szeretni magam ha normál alkatú leszek. Nem vagy egyedül.

2023. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!