Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szép napot! 16 éves l vagyok...

Szép napot! 16 éves l vagyok és unom magam. Vizsgaidőszak van, nem megyek bulizni nagyon tarsasagom sincs, valacio is van nimcs mit csinaljak. Panikolok az miatt h lemaradok mindenről. Ambivalens kotodesem van. Nem tudok mit csináljak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Még beszelni sem tudok nagyon baratnokkel mert nem szeretnem terhelni oket hogy megint milyen bajom van. Megismerkedtem egy fiuval nagyon tetszik de most voltak buliba es egy lannyal ott elbolt s ma egesz nap ez jart a fejemben. Mit tehetnék?

2023. febr. 19. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
16 évesen már el kéne jutni oda, hogy ha kiírsz egy kérdést, az értelmes legyen.
2023. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaidőszak? Egyetemeken tudtommal már szorgalmi időszak van, a középiskolákban pedig nincs is olyan.
2023. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Szerencsédre én 34 évesen eljutottam odáig, hogy tökéletesen értettem a kérdésedet. Oda se bagózz az első válaszolóra, én kegyetlenül lepontoztam haszontalan válaszát.

16 éves vagy és unod magad. Na ez vár rád amikor végzel a sulival. Érdekelne az ambivalens kötődésed. Ezt az egyet nem tudtam teljesen megérteni. értem a szavak jelentését, de bővebben is leírhatnád.

unod magad, az nem nagy dolog. Én már régóta hasonlóan vagyok. Unaloműzésre tök jó ez az oldal, biztos vannak témák, amibe te is bele tudod tenni magadat.

Mondjuk én 16 évesen, amikor elkezdtem unni magam elmentem dolgozni ilyen diákmunkás cégeken keresztül. Volt időm, hasznosan töltöttem el és érdekes embereket is megismerhettem. Lett kis zsebpénzem is, aztán már kevésbé unatkoztam.


Erre a kissrácra szerintem évek multán már csak visszanevetve fogsz emlékezni. Ne vedd komolyan. Az majd alakul, ha alakulnia kell. A fiukat meg nem kell komolyan venni. Dugni akarnak ebben a korban, erről szól minden, mindegy mi, csak lyuk legyen. Persze nem fog mindegyik dugni. Ja és mindegyik valami nagy ásznak képzeli magát, lehazudja a csillagokat az égből is, csak hogy bejusson a bugyidba. A másik véglet pedig nem tesz semmit csak várja a sültgalambot és a csodát, hogy majd valaha lesz valakije. én ebbe az utóbbi kategóriába tartoztam. Igaz, mára egy házasságon is túl vagyok, de végül én is kénytelen voltam lehazudni a csillagokat az égről és megígérni mindent. Ez van, ez egy ilyen játék, senki sem születik milliomosnak és a lányok mindig a szőke herceget várják, akinek rendszerint egy másik csaj jön be. Ez normális. Ezeket a dolgokat el kell fogadni.

Sose higgy el semmit a fiuk szavainak, hanem a tetteiket vizsgáld. Ja és a testbeszédet vizsgáld, mert azt nehéz hitelesen manipulálni. van néhány könyv testbeszéd, metakommunikáció kategóriában. Megkönnyíti az életed.

16 éves vagy, már úgy érzed, hogy láttál mindent vagy majdnem mindent, de idővel rájössz, hogy semmit sem láttál még. Sőt, minél inkább idősebb leszel annál több kérdésed lesz és eljutsz egyszer a ponta, hogy ráeszmélj, hogy igazából elmúltál 20 vagy 30 éves és nem tudsz semmit még mindig.

Általában a pénztelenség az unalom egyik kísérője. okos lánynak tűnsz, hamar rájössz a pénzkeresés tuti és gyors módjára. Nem akarok ötleteket adni, inkább csak egy jó tanácsot: Ne légy ostoba és készülj a mindenre is.

A világ egy kemény hely és jó sok baromság és sötétség is van benne, de mindig ott a fény is. ha megtalálod a fényt benne, akkor az bevilágítja neked még a legsötétebb zugokat is.

Egy nap majd megérted ennek a mondatnak a lényegét, de talán addigra már emlékezni sem fogsz erre a kérdésre vagy a kissrácra.

Remélem egy-két percre megszüntettem az unalmadat. nekem ez olyan 15 percembe került.

2023. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
kettesnek üzenem, hogy magántanuló. (szerintem)
2023. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Abszolválásra go dolok vizsgaidőszak terén nálunk így hívjuk
2023. febr. 19. 21:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Hármas nem tudok írni privátba, de nagyon nagyon koszonom es minden jót kívánok neked!
2023. febr. 19. 21:39
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Amit a 3-as össze hordott nekem kínos. Nem csoda hogy a kérdező nem akar vele privátban csacsogni. Cink egy írás.
2023. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Sürögj, forogj a fiú körül és vezesd ra a témára. Mosolyogj rá, stb...

Lehet fél és nem mer kezdeményezni (én is ilyen vagyok). Akkor mondd el neki, vezesd rá. Pl elmennézek e moziba vagy valami. Ha személyesen nem mered, írj rá messemgeren.


16/F

2023. febr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Persze, jó, hogy nem a lány hívja el randira a gyereket. Melyik bolygón éltek? A fiú legalább annyira legyen tökös, hogy randira hívja a lányt. Ha még erre sem képes, ugyan, mit lehetne elvárni tőle. Ráadásúl azt a gyereket hívja el randira a kérdező, amelyik amúgy tök jól el van más lánnyal? Az ilyen fiú nem fiú, hanem valami olyasmi, aki összetöri a lány szívét, amint beesik az ajtón a következő préda.

A hármas én voltam és nem felszedni akartam a kérdezőt, hanem felkészítettem a való világra a maga csúf igazságában. Mert ez van.

De az engem lepontozók fogadok, hogy mind küldtek egy privát üzenetet a leányzónak szépen sorjában kezdve a legidősebbtől a legfiatalabbig.

Egy fiú tanácsára sosem hallgass, az csak a maga szemszögéből látja az esetedet, és úgy válaszol, hogy az a saját malmára hajtsa a vizet. Ezzel szemben rám elvált családapára érdemesebb hallgatni, mert én nem írtam privátot sem és nem is keresek nagyon senkit magamnak.

Én megtaláltam a fényt, ami olyan gyönyörűen bevilágítja az álszent kisfiuk lelkivilágát, hogy még a vak is látja.

Hülye lennék? Nem . A négyes választ is én írtam, tehát elképzelhető a jelenlegi 65% mellett, hogy mégis csak jobban látom a helyzetet, mint például a hetes kisfiú, aki legalább beismeri, hogy amiket összehordtam, az számára kínos. Betaláltak a szavak kisfiam, ezt úgy hívják. Ez a kemény szeretet.


A világ ezen része nem sokat változott az elmúlt évezredekben. A tiniszerelmek ugyanolyanok. A tinisrácok pedig ugyanazt teszik, amit akkor, amikor én voltam abban a korban vagy bárki az elmult évezredben.


Kérdező, meg kell hozni egy döntést. Párkapcsolatot képzelsz-e el magadnak, ami statisztikailag 99%, hogy szakítással fog végződni de lehet csak 10 év múlva vagy pedig lazítasz a gyeplőn és kóstolgatva vállogatsz a desszertek közül, melynek következménye, hogy egyszer kimondják rád a K betűs szót is. vagy a harmadik út a frigid p.csa útja, az is egy út, járható.

Jó, én a másik véglet vagyok, mert van egy lányom és kicsit apaként is tekintek erre a kérdésre, de van egy fiam is.

De az egészen biztos minden korban és korszakban, hogy nem a tehén b.ssza a bikát, hanem fordítva. Ha kell a srác, akkor vess rá egy két csábosabb pillantást, aztán elhív randira ahol választhatsz a három lehetőség közűl. Ennyi a történet. De disznók elé ne dobd oda a gyöngyeidet, mert azok nem értékelik.


Méltánytalanúl alul értékeltétek a vén f.sz bölcsességeit, de az idő igazolni fogja számotokra, hogy amit a harmadik válaszomban leírtam, az mind-mind igaz És minden mondat használható, akár csak ebben a válaszomban.


Isten ír az ujjaimmal, úgyhogy övé a dicsőség. Jézus pedig igaz, de ehhez még fiatalok vagytok, hogy ezzel foglalkozzatok. De meg fogjátok érteni az egészet.

2023. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!